reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Ja rozwazam, ale ze wzgledu na moja drobna budowe, ale jezeli lekarz powie ze nie ma przeciwskazan to moze sprobuje naturalnie:)

Też mam drobną budowę i bez problemu urodziłam sn[emoji4] z moich obserwacji wynika, że te drobniejsze mają lżejsze porody[emoji28]🤷‍♀️ oczywiście to nie reguła, ale na prawdę jestem w szoku jak jeszcze drobniejsze kobiety ode mnie rodzą naturalnie trójkę dzieci i dalej są chudziutkie.
 
Też mam drobną budowę i bez problemu urodziłam sn[emoji4] z moich obserwacji wynika, że te drobniejsze mają lżejsze porody[emoji28]🤷‍♀️ oczywiście to nie reguła, ale na prawdę jestem w szoku jak jeszcze drobniejsze kobiety ode mnie rodzą naturalnie trójkę dzieci i dalej są chudziutkie.
Dlatego poczekam na opinie lekarza :) poza tym raczej bede rodzic prywatnie wiec w razie czego nie trzymaja 20 godzin :)
 
reklama
Do góry