reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Ćwiczę od zawsze, już I tak zeszłam z tempa bo robie sam Skalpel i jakiś tam inny lekki. Ale czuję niedosyt, potrzebuję jeszcze coś.
O matulo, szalona[emoji16][emoji16] podziwiam[emoji2956][emoji2956] ja mam zalecenie na razie oszczędzać się i bez wysiłku.. A też raczej aktywna jestem..
 
U mnie zapalenie pęcherza się rozkręca... mam krew w moczu i boli niemiłosiernie. Mąż pojechał do laboratorium z moją próbką moczu, ale nie wiem czy da się coś wyczytać z takiego moczu ze środka dnia, a nie z samego rana. Poczekam na ewentualne wyniki i pojadę do lekarza, albo od razu do szpitala...
 
Ja bardzo chętnie poczytam :) Teoretycznie powinnam być już zahartowana w temacie histerii i buntów bo Wojtuś to high need baby z krwi i kości ale i tak się boję jak to będzie [emoji23][emoji1787] wiedzy nigdy za wiele :) jeśli możesz to proszę wyślij na email dorota.tereba@o2.pl [emoji2956]
Polecam wszystkim ksiazke
"jak mówić by dzieci nas sluchaly I jak słuchać by do nas mówiły" - to jest niezbędnik rodziców i wszystkich mających styczność z dziećmi. Kupiłam ją kiedy moja siostrzenica była malutka i na prawdę uratowała niejedna sytuację kryzysowa. Bunt 2latka jest tak naprawdę naszym buntem przeciw uniezalezniajacym się maluchem, który nie wie co ma zrobić ze swoimi szalejącymi emocjami. To dorośli mają im to ułatwić.
Ja ta książkę kupiłam w wielu kopiach i wersjach, pdf, cd, itd I rozdaje każdemu kto chce sobie ułatwić rodzicielstwo. Bez krzyków, frustracji, szarpania itd. Przyda się każdemu. Mogę podesłać pdf jeśli któraś by chciała.
 
U nas właśnie tak było z dziennymi karmieniami... Okazało się że zależy to tylko odemnie. Aż mi było głupio jak się okazało że ja źle znoszę te dzienne odstawienie a jego to jakby nie dotyczyło i tego w ogóle nie potrzebuje i zapomniał [emoji16] za to w nocy mamy ataki ostrej histerii jak nie dostanie. Nie ma mocnych żeby go uspokoić... Ale czas pokaże jak to będzie :)
Współczuje, nam trochę zajęło zmniejszanie ilości karmień, jak się okazało bardziej w mojej głowie był problem [emoji23] no i teraz lepiej śpi w nocy, zdecydowanie lepiej [emoji85]


My mamy bboxa i super sobie radzi [emoji4]
Ale ona ma 11msc dwa karmienia w no y nie ma tragedii [emoji16] Jak chcesz zmniejszyć ilość karmień to może zwiększ kaloryczność jej posiłków u nas to pomogło, a też miałam wrażenie że się nie najada, a się najada [emoji4]

Z buntem sobie poradzimy [emoji16][/QUOTE]
 
U mnie zapalenie pęcherza się rozkręca... mam krew w moczu i boli niemiłosiernie. Mąż pojechał do laboratorium z moją próbką moczu, ale nie wiem czy da się coś wyczytać z takiego moczu ze środka dnia, a nie z samego rana. Poczekam na ewentualne wyniki i pojadę do lekarza, albo od razu do szpitala...
Ja już po antybiotyku tygodniowym a dziś skierowanie na ponowne badania bo dalej czuje... Ale krwi nie było. Trzymaj się! Wiem jaki to ból!
 
reklama
Trzymajcie proszę kciuki. Lecę dziś na usg na 9 rano. Mam nadzieję że wszystko jest w porządku. Boję się jednak bo wczoraj bardzo bolał mnie brzuch...
Dziś wychodzi 7 tydzień +3 i mam nadzieję że uda się już zobaczyć serduszko

Jeśli wszystko będzie ok to powiemy dziś rodzinie :)

Będzie dobrze!
 
Do góry