reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Trzymajcie proszę kciuki. Lecę dziś na usg na 9 rano. Mam nadzieję że wszystko jest w porządku. Boję się jednak bo wczoraj bardzo bolał mnie brzuch...
Dziś wychodzi 7 tydzień +3 i mam nadzieję że uda się już zobaczyć serduszko

Jeśli wszystko będzie ok to powiemy dziś rodzinie :)
Trzymam kciuki 😘
Ja według @ 7+4 i w poniedziałek zobaczyłam i usłyszałam ❤️ Termin na 5.09
🥰
 
reklama
Ja myślałam że uda mi się zastąpić trochę karmień woda ale nic z tego.... Potrafi wypić 2 bidony wody w nocy a i tak chce do piersi [emoji85][emoji23] myślę że jak z ciąża będzie wszystko w porządku to trochę się jeszcze pokarmimy [emoji4] Jak my w ogóle damy radę z noworodkami i buntem 2latka [emoji2960][emoji23]

Współczuje, nam trochę zajęło zmniejszanie ilości karmień, jak się okazało bardziej w mojej głowie był problem [emoji23] no i teraz lepiej śpi w nocy, zdecydowanie lepiej [emoji85]


Córka ma 11 mc, smoczka bierze tylko do spania, jak zaśnie to wypluwa. Jak jest głodna to nie weźmie smoczka. W nocy je 2 razy[emoji849] ja bym musiała mm jej wprowadzić żeby ode mnie się odkleiła bo normalnymi posiłkami się jeszcze tak nie najada mam wrażenie, a potrafi zjeść sporo. Na leżąco Ci pije z bidonu? Jakiś czas temu próbowałam z butelki dać wodę w nocy ale tylko mi się rozbudzała przez to, a też prawie nic nie piła
[/QUOTE]


My mamy bboxa i super sobie radzi [emoji4]
Ale ona ma 11msc dwa karmienia w no y nie ma tragedii [emoji16] Jak chcesz zmniejszyć ilość karmień to może zwiększ kaloryczność jej posiłków u nas to pomogło, a też miałam wrażenie że się nie najada, a się najada [emoji4]

Z buntem sobie poradzimy [emoji16]
 
Śluz jest normalny, ale taki jak przy owulacji. Ja dziś 5t4d i nie mogę się doczekać następnego czwartku! Dziś sutki stały się wrażliwe, aż bolało jak prysznic brałam... Nie wiem czy się cieszyć czy nie ;p nie chce żeby rosły i tak już mam spora miskę ;)
Obawiam się że będzie gorzej. Dla mnie prysznic to udręka. U mnie dziś 7+3 I od poniedziałku miseczka D zamiast C. 🙈Też nie chce żeby dalej rosły bo mi kręgosłup pęknie 😭
 
Jestem po pierwszym pozytywnym teście🙀 z pierwszą beta 42,9 😻
Pytałam ponieważ boje się że nabawiłam się jakiejś infekcji. Coś mnie w dole swędziało, śluz był dziwny. Przy kichaniu jajniki ciągneły. Kichniesz raz to nie boli po 5ciu już nie jest zabawnie😰
O ile to jakieś świństwo to pobiegnę do lekarza na cito a jeśli to normalne to luzuje bo nie chce szkodzić fasolce❤
Gratulacje :)
Trzymajcie proszę kciuki. Lecę dziś na usg na 9 rano. Mam nadzieję że wszystko jest w porządku. Boję się jednak bo wczoraj bardzo bolał mnie brzuch...
Dziś wychodzi 7 tydzień +3 i mam nadzieję że uda się już zobaczyć serduszko

Jeśli wszystko będzie ok to powiemy dziś rodzinie :)
Ja byłam na pierwszej wizycie w 8+4 ale dzidzia miała wtedy 7+5 i było słychać serduszko :)
 
Obawiam się że będzie gorzej. Dla mnie prysznic to udręka. U mnie dziś 7+3 I od poniedziałku miseczka D zamiast C. [emoji85]Też nie chce żeby dalej rosły bo mi kręgosłup pęknie [emoji24]

Dasz radę [emoji4] mi urósł biust z C do F [emoji23]
Ale ćwiczę, przed ciążą całą poprzednią ciąże, po i teraz też mam plan ćwiczyć i wzmacniać kręgosłup i pośladki
 
Dasz radę [emoji4] mi urósł biust z C do F [emoji23]
Ale ćwiczę, przed ciążą całą poprzednią ciąże, po i teraz też mam plan ćwiczyć i wzmacniać kręgosłup i pośladki
Ja to rozważam po drugim dziecku jak Bog da zrobić operacje. W niemczech opłaca kasa chorych jeśli stwierdza za duże obciążenie dla kręgosłupa.
 
reklama
U mnie też wg miesiaczki 7+3 więc będziemy rodzic jedna za drugą [emoji1]ja i tak się na cesarkę zdecyduje więc pewnie kilka dni wcześniej. Któraś jeszcze rozważa cesarkę?
Hejka!

Ja rozwazam cesarke ze wzgledu na wade macicy ktora powoduje ze moj prog bolu wynosi mniej niz zero [emoji23][emoji1745] ale najpierw musze donosic ta ciaze.
 
Do góry