reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, a w kolejce do zabiegowego korzystacie już ze swojego prawa pierwszeństwa ?
Muszę oddac krew , punkt od 7.30 i tak myslę, ze dobrze byłoby wejść bez kolejki i się do pracy nie spóźnić ;)
 
4+2 to dla lekarza czwarty tydzień. Oni liczą skończone tygodnie. Poczekaj jeszcze, troszkę za wcześnie żeby coś zobaczyć.
Zależy od lekarza :) Moja wpisała, że jestem w 6tc a byłam dokładnie w 5t4d :) W poprzedniej ciąży tylko raz na SORze wpisali mi faktycznie ukończone tygodnie.

Dziewczyny, a w kolejce do zabiegowego korzystacie już ze swojego prawa pierwszeństwa ?
Muszę oddac krew , punkt od 7.30 i tak myslę, ze dobrze byłoby wejść bez kolejki i się do pracy nie spóźnić ;)
Zapraszam do mojej przychodni, biorę popcorn i nagrywam tą walkę o wejście z pierwszeństwem haha Tu to nawet z noworodkiem nie chciały mnie wpuścić aż pielęgniarka zareagowała. Najdziwniejsze, że będąc w ciąży, miesiąc w miesiąc widziałam te same stare twarze .. Ci ludzie naprawdę z nudów tam przychodzą, niestety to samo jest u internisty i później Ktoś , Kto się faktycznie rozchoruje nie ma już numerka i buja się po NOCHach :/
 
Dziewczyny, a w kolejce do zabiegowego korzystacie już ze swojego prawa pierwszeństwa ?
Muszę oddac krew , punkt od 7.30 i tak myslę, ze dobrze byłoby wejść bez kolejki i się do pracy nie spóźnić ;)
Miałam się właśnie pytać czy u Was są takie możliwości? U mnie w przychodni rodzinnej wisi kartka, że ciężarne przyjmowane są poza kolejką. Niestety w przychodni gdzie chodzę do gina i mam wykonywane badania takiej kartki nie ma i ciężarne siedzą potulnie w poczekalni ze wszystkimi chorymi :( czekającymi do laboratorium.
 
Wyszłam z łazienki i zaczęłam plamić ciemna krwią .... a lekarz mi żadnych tabletek nie zapisał [emoji26]🥺
Jak nie urok to sraczka [emoji22][emoji36]
 
reklama
Miałam się właśnie pytać czy u Was są takie możliwości? U mnie w przychodni rodzinnej wisi kartka, że ciężarne przyjmowane są poza kolejką. Niestety w przychodni gdzie chodzę do gina i mam wykonywane badania takiej kartki nie ma i ciężarne siedzą potulnie w poczekalni ze wszystkimi chorymi :( czekającymi do laboratorium.
Ja ostatnio też czekałam w kolejce do laboratorium. A obok przyjmował pediatra. Dużo dzieci chorych. Chyba następnym razem wybiorę się na badania do zwykłego laboratorium (nie takiego w przychodni...).
 
Do góry