reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Cześć, chciałabym dołączyć do Was do wrześniówek 😁
Test pokazał mi dwie kreski, ciążowa bardzo blada. Byłam na becie 16. 01 - 31,5 a 18.01 - 111,1 czyli przyrost ładny. Wstępnie aplikacja wyliczyła mi termin na 26 września. Mam 6 letniego syna, który marzy o rodzeństwie.
We wrześniu miałam samoistne poronienie ale teraz czuję, że wszystko będzie dobrze, musi być 😁
Ze względu na wiek jutro idę do lekarza po skierowania na badania. Przed ciążą też robiłam wstępne badania i wszystko było ok.
Trzymam kciuki za nasze szczęśliwe porody we wrześniu 👊
 
Nie tylko plecy mnie bolą dziś mocno. No i śluz jakby trochę z krwią taki zaróżowiony. Później się podcieralam to była delikatna krew z tych podrażnień to wiem. Ale czy @ jednak nie przyjdzie.
Jak byłam w ciąży biochemicznej to wieczorem dostałam okropnego bolo gorszego nawet niż przed okresem. Jak się obudziłam to krwawienie było intensywne jak nigdy wcześniej. Ale na wszelki wypadek pójdź jutro do lekarza jeśli to świeża krew to nie ma żartów.
 
Jak byłam w ciąży biochemicznej to wieczorem dostałam okropnego bolo gorszego nawet niż przed okresem. Jak się obudziłam to krwawienie było intensywne jak nigdy wcześniej. Ale na wszelki wypadek pójdź jutro do lekarza jeśli to świeża krew to nie ma żartów.

Nie. Krew nie jest żywa. Było kilka różowych kropeczek i tyle
 
Hej, a ile masz lat że tak się stresujesz wiekiem ? Ja mam 36. Mam 6 letnią córkę - jeszcze nie wie ale nie będzie zadowolona z rodzeństwa. Wielokrotnie mówiła że ma kota i jej wystarczy - rodzeństwa nie chce.
Przyznaję się do 39 ale rocznikiem będzie już 40 😱 Syn chce bardzo brata i siostrę i to najlepiej żebym jutro mu urodziła.
Coś za późno zabraliśmy się za drugie dziecko a teraz to ostatnia szansa.
 
reklama
Przyznaję się do 39 ale rocznikiem będzie już 40 😱 Syn chce bardzo brata i siostrę i to najlepiej żebym jutro mu urodziła.
Coś za późno zabraliśmy się za drugie dziecko a teraz to ostatnia szansa.
Trzymam kciuki, swoją drogą ciekawe czy synek nie straci zapału jak maluch będzie już na świecie.
 
Do góry