reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Jesli bierzecie duphaston to moj lekarz powiedzial ze potrafi bardzo mocno wzmagac ciazowe przypadlosci typu zawroty i bole glowy, mdlosci itd. podobno zanizone cisnienie tez jest normalne w ciazy bo sie zmartwilam jak sie okazalo ze mam cisnienie jak u zaby i mnie uspokoil.
Na bole glowy i niskie cisnienie duuuuzo wody czystej. Polecam tez na bol glowy porzadny masaz karku(bardzo czesto boli mnie od karku wlasnie) , a w ostatecznosci paracetamol ;)
 
A jak wy to liczycie? [emoji14] ja to tylko z miesiączki :) na ost usg mi się zgadzało. Mam cykle 28-29dni.
Ja od miesiaczki powinnam miec 6+1 dzisiaj ale nie mam pojecia kiedy mialam owulacje wiec nie wiem czy nie bedzie mlodsza aczkolwiek przyznam Wam, ze ostatnie bara bara mialam 20/12 pozniej mielismy pelna chate ludzi i do testu nie bylo szans na to zeby cos podzialac (do sylwestra), a w sylwestra mialam pozytywny test. Wiec chyba powinien byc mniej wiecej wlasnie 6tc
 
reklama
U mnie mąż po 2 miesiącach przyjechał i było od razu 15 potem było 5 dni przerwy bo miałam zapalenie i brałam tabletki dop
No i wtedy od 20 cały czas 🤭 i jak tutaj powiedzieć lekarzowi ze się myli i żeby nie patrzał na okres [emoji15]
 
Do góry