reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Mam dokładnie to samo zdanie co Wy dziewczęta [emoji6] Głupota jakich mało, zadluzac się, żeby zorganizować wesele i ślub.
O matko jesteś jedyną osobą, która znam która ma takie zdanie jak ja[emoji16][emoji16] my z mezem zrobiliśmy przyjęcie na 50 osób, bo nie chcieliśmy robić postaw się a zastaw sie:) nie rozumiem tych weselnych szopek:) jeszcze jak ktoś jest mega zarobiony to spoko, ale mnóstwo moich znajomych kredyty na wesele brało i bierze..
 
Dzien dobry, witam was w piateczek :)
Hej dziewczyny u mnie dzis wizyta i tak sie nia stresuje ze az mi niedobrze... A moze to poranne mdlosci
emoji23.png
emoji1745.png
emoji848.png
trzymajcie za mnie i za fasolke kciuki
emoji3590.png
trzymam kciuki, na pewno jest wszystko w porzadku :*
Byłam wczoraj u ginekologa i zrobiłam USG. Pęcherzyk wielkości 4mm, wyszedł 5 tydzień około. Owulacja była pod koniec miesiąca, także pewnie dlatego. Następna wizyta z USG 4.02. Chyba, że uda mi się chwilę wcześniej załapać termin.
W najbliższy wtorek lecimy na kanary na tydzień. Zastanawia mnie 5h lotu w jedną i drugą stronę oraz fakt, że mogą wystąpić na wakacjach mdłości i wymioty. No cóż. Wycieczka wykupiona i fajnie byłoby skorzystać.
Nie mogę się doczekać już kolejnego USG aby się upewnić, że wszystko jest ok :)
ja tez mam wizyte 4.02 :) oj, jak masz fajnie..przywiez ze soba troche ciepla :p Ja to bym mogla caly czas na urlopie byc ;-)
 
Wczoraj robiłam badania. Czy te pierwsze 4 wskaźniki z morfologii to aż taka straszna tragedia? Mąż najchętniej zawiózłby mnie do szpitala.... Może to być spowodowane tym, że w niedzielę wzięłam ostatnią dawkę antybiotyku, który przepisał mi lekarz rodzinny?
 

Załączniki

  • Screenshot_20200117-095512.jpg
    Screenshot_20200117-095512.jpg
    203 KB · Wyświetleń: 100
To aparat USG na podstawie wielkości zarodka podaje wiek ciąży.
No właśnie to różnie bywa, z tego co wiem to aparat wylicza z ostatniej @ dla cykli 28dniowych, a lekarz ewentualnie koryguje wg wielkości zarodka. Mój grzebali w jakimś wzorniku, który mu pokazywał jaki jest wiek względem wymiarów. Aparat usg zawyzal wiek ciąży. Po tym jak go o to zapytałam jak to z tym wiekiem płodu jest, powiedział, że mówiąc na chłopski rozum, w 4 tyg będzie sam pęcherzyk, w 5 zarodek może być i może nawet już serce, w 6 zarodek widoczny i powyżej 7mm z wyraźnym sercem.
 
reklama
Wczoraj robiłam badania. Czy te pierwsze 4 wskaźniki z morfologii to aż taka straszna tragedia? Mąż najchętniej zawiózłby mnie do szpitala.... Może to być spowodowane tym, że w niedzielę wzięłam ostatnią dawkę antybiotyku, który przepisał mi lekarz rodzinny?
Tykko trochę zanurzone wyniki więc nie ma się czym martwić. Zwłaszcza że jesteś po infekcji
 
Do góry