reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Oni tu w Holandii do 12 tyg nie traktują ciąży poważnie, nie dostanie się żadnych tabletek na podtrzymanie.. Uważają że jeśli zarodek jest za słaby to natura wie co robi..

Nie obraz się ale myśle ze to dobre rozwiązanie [emoji4][emoji5] jak ja bym wiele teraz dała żeby mieć tyle czasu [emoji849][emoji849][emoji849]
 
reklama
Oni tu w Holandii do 12 tyg nie traktują ciąży poważnie, nie dostanie się żadnych tabletek na podtrzymanie.. Uważają że jeśli zarodek jest za słaby to natura wie co robi..
Hmm, może i cos w tym jest.. No ale u nas zdecydowanie lepsze podejscie:) na zachodzie w ogóle kobieta w ciąży nie ma żadnych przywilej. U nas l4 i w ogóle macierzyński to luksus:)
 
Hmm, może i cos w tym jest.. No ale u nas zdecydowanie lepsze podejscie:) na zachodzie w ogóle kobieta w ciąży nie ma żadnych przywilej. U nas l4 i w ogóle macierzyński to luksus:)
U nas macierzyński 9 miesięcy i jakieś 100f płacone co tydzień i nieważne że wypłatę mam 300f tygodniowo. A jak chcesz iść na rok macierzyńskiego to za te kolejne 3 miesiące nic nie zapłacą... A l4? Jeśli ciąża nie jest zagrożona to można siedzieć do dnia porodu w robocie XD
 
Witam was dziewczyny [emoji4]
Potrzebuję porady odnoście bety.
W poniedziałek robiłam 1 badanie wynik 35164, dzisiaj 53875.
Czy przyrost nie jest za mały?
Strasznie się zestresowalam że może coś jest nie tak[emoji37] aż brzuch mnie boli z nerwów [emoji37]
Ost. Miesiączka 7.12 cykle średnio 28-29 dni, jutro mam wizytę u lekarza.
I jak po wizycie?. Piękna beta
 
A u mnie byl zarodek z serduszkiem i 5+3 mu wyszlo... pecherzyka chyba ten system nie wzial po uwage ale nawet nie wiem ile mial
Ja miałam zarodek z sercem w pon. A lekarka określiła wiek na 5+ może 5+2/3 zarodek miał 5.5mm jaka masz pewność, że do zapłodnienia doszło akurat wtedy kiedy wyliczylas? Tego nikt nie może sprawdzić. A cialo lubi platac figle i trochę oszukiwać objawami.
 
U nas macierzyński 9 miesięcy i jakieś 100f płacone co tydzień i nieważne że wypłatę mam 300f tygodniowo. A jak chcesz iść na rok macierzyńskiego to za te kolejne 3 miesiące nic nie zapłacą... A l4? Jeśli ciąża nie jest zagrożona to można siedzieć do dnia porodu w robocie XD
Tak i w sumie jak nie chcesz glodowac to lepiej nie isc na l4 bo tez masz 98f tygodniowo jak na normalnym [emoji23]

Ja juz sie nauczylam i jak bylam w ciazy jechalam na pogotowie ze boli mnie bardzo brzuch i robili mi wtedy usg (6-7 tc) . No moze nie tyle na pogotowie condo gp after hours [emoji1745] on jest w szpitalu na izbie przyjec u nas. Wiec jak juz nie wiedzieli o co chodzi to wyslali na usg i na bete zeby sie upewnic ze wszystko jest ok. W tej ciazy jest inaczej przez moja historie i pierwsza wizyte z usg mam jutro (6+1).

Pamietam ze w pierwszej ciazy pierwsze usg mialam w 10tc. Chyba robia miedzy 10 a 14 w zaleznosci jak duzo jest na ten czas ciezarnych i poloznych na nie orzypadajacych ;)


Edit:
Prywatnie od 8tc robia w gabinetach z usg 3d sa takie gabinety prywatne juz w wielu wiekszych miastach np. w Cardiff jest First Encounters
 
Kochana ten doktor to patałach przecież. Mógł źle policzyć . Coś mi się wydaje, ze 5+3 to za szybko na serduszko. Pozostaje ci poczekać do następnej wizyty u jakiegoś innego lekarza. To przykre, ze tyle stresu przez takiego doktora
Jeśli to wiek płodu a nie z @ to wystarczy. Już od poczatku 5tyg widać serduszko.
 
Ja od zawsze marzyłam o chłopcu i wydaje mi się, że wstrzeliliśmy się akurat w owulację, bo przytulanki były nam nie w głowie w tym cyklu i tylko raz się przytulalismy [emoji6] Wogóle ta ciąża to jakiś cud, całkowicie nie wierzyłam w ten cykl i nie nsatawialam się, a tu niespodzianka [emoji4] Dodatkowo jak wspominałam wcześniej testy owu wychodziły negatywne [emoji38][emoji854][emoji1]
Niestety badania naukowców obalily teorie jakoby termin zbliżenia względem owulacji miał jakiś wpływ na płeć. Loteria...
 
Tak i w sumie jak nie chcesz glodowac to lepiej nie isc na l4 bo tez masz 98f tygodniowo jak na normalnym [emoji23]

Ja juz sie nauczylam i jak bylam w ciazy jechalam na pogotowie ze boli mnie bardzo brzuch i robili mi wtedy usg (6-7 tc) . No moze nie tyle na pogotowie condo gp after hours [emoji1745] on jest w szpitalu na izbie przyjec u nas. Wiec jak juz nie wiedzieli o co chodzi to wyslali na usg i na bete zeby sie upewnic ze wszystko jest ok. W tej ciazy jest inaczej przez moja historie i pierwsza wizyte z usg mam jutro (6+1).

Pamietam ze w pierwszej ciazy pierwsze usg mialam w 10tc. Chyba robia miedzy 10 a 14 w zaleznosci jak duzo jest na ten czas ciezarnych i poloznych na nie orzypadajacych ;)


Edit:
Prywatnie od 8tc robia w gabinetach z usg 3d sa takie gabinety prywatne juz w wielu wiekszych miastach np. w Cardiff jest First Encounters
Tyle że ja w jeszcze gorszym ciemno grodzie żyje bo w Irlandii Północnej XD więc jak już patrzyłam na internecie to jedynie Dublin wyglada obiecująco. Tyle że wtedy czeka mnie calodniowa podroz do innego kraju do lekarza XD. Myślę nad tym, ale raczej się zdecyduję. Fasolka jest najważniejsza teraz ❤️
 
reklama
Do góry