reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Ja to się pochwaliłam siostrom ale usłyszałam tylko ... i po co ci to było , znowu pchać się w te gowno!
One wola spędzać czas w pracy niż przy dzieciach wola imprezy znajomych [emoji28]
Ja inaczej patrzę na życie .... ale mogły mi chociaż po gratulować [emoji19]
 
Ja to się pochwaliłam siostrom ale usłyszałam tylko ... i po co ci to było , znowu pchać się w te gowno!
One wola spędzać czas w pracy niż przy dzieciach wola imprezy znajomych [emoji28]
Ja inaczej patrzę na życie .... ale mogły mi chociaż po gratulować [emoji19]
Troche smutne.. ze niektorzy tak to widza...
U mnie siostra powiedziala ze to bylo jej marzenie, bo jak to stwierdzila jestem jej jedyna starsza siostra, autorytetem . :)
 
Troche smutne.. ze niektorzy tak to widza...
U mnie siostra powiedziala ze to bylo jej marzenie, bo jak to stwierdzila jestem jej jedyna starsza siostra, autorytetem . :)

Ja to mam 6 sióstr i jestem nastrasza od 12 lat wychowywuje moja najmłodsza siostrę i chrześniaczkę za razem [emoji6] to ja raczej jestem zawsze dla nich z sercem na tacy , chodź nie lubię kiedy to wykorzystują [emoji52] nie mieszkamy daleko od siebie ale widzę ze im bardziej starsze się robimy to ta więź ginie [emoji849]
 
Ja to mam 6 sióstr i jestem nastrasza od 12 lat wychowywuje moja najmłodsza siostrę i chrześniaczkę za razem [emoji6] to ja raczej jestem zawsze dla nich z sercem na tacy , chodź nie lubię kiedy to wykorzystują [emoji52] nie mieszkamy daleko od siebie ale widzę ze im bardziej starsze się robimy to ta więź ginie [emoji849]

Oj to przykre, że więzi rodzinne tak łatwo się rozluźniają, szczególnie w najbliższej rodzinie...
 
Ja to się pochwaliłam siostrom ale usłyszałam tylko ... i po co ci to było , znowu pchać się w te gowno!
One wola spędzać czas w pracy niż przy dzieciach wola imprezy znajomych [emoji28]
Ja inaczej patrzę na życie .... ale mogły mi chociaż po gratulować [emoji19]
Ja mojej powiedzialam w sobote bo mi i tak wmawiala ze jestem w ciazy [emoji23] jest mlodsza ode mnie 2 lata ma 2 synow i wie jak silny instynkt mam od zawsze i ile kosztuje mnie ta chec posiadania potomstwa.... Ucieszyla sie chyba bardziej niz ja sama [emoji23]
 
reklama
Ja mojej powiedzialam w sobote bo mi i tak wmawiala ze jestem w ciazy [emoji23] jest mlodsza ode mnie 2 lata ma 2 synow i wie jak silny instynkt mam od zawsze i ile kosztuje mnie ta chec posiadania potomstwa.... Ucieszyla sie chyba bardziej niz ja sama [emoji23]

Wspaniale jest kiedy inni mogą się cieszyć naszym szczęściem [emoji4]🤎
Gorzej jeśli to tylko na pokaz tutaj gratulacje a jak wyjdą to dupe opierdola [emoji19]
 
Do góry