reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
No to miałaś przezyc:* ja jakoś uważam, że nawet jak się nie uda, a otoczenie wie to moze cię wesprzeć, próbować zrozumieć. A jak nikt nie wie, to trzeba udawać że nic się nie stało..

Dokładnie, ja też myślę, że wsparcie ze strony bliskich jest bardzo ważne, szczególnie w trudnych chwilach. Moja najbliższa rodzina wie od samego początku. Ale nie ma co przesadzać w drugą stronę :D
 
Hehe ja też liczę ja bliźniaki. Sama mam brata bliźniaka, w mojej rodzinie było ich sporo. Szczególnie, że miałam duży przyrost bety
U nas tez jest szansa [emoji23][emoji1745] mam nadzieje ze chociaz jedno sie w koncu uda miec a 2 to juz byloby bezkresne szczescie [emoji3590][emoji16]
 
reklama
U nas tez jest szansa [emoji23][emoji1745] mam nadzieje ze chociaz jedno sie w koncu uda miec a 2 to juz byloby bezkresne szczescie [emoji3590][emoji16]

Hehe ja też mówię, że przy blizniakach już bym miała spokój :D dużo nas kosztowała ta jedna ciąża, nie wiadomo jak z kolejna. A Wasza historia jest dużo bardziej zawiłe więc życzę Ci bliźniąt a nawet trojaczków :D
 
Do góry