reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Ja już od wczoraj spać z nerwów nie mogę, wizyta jutro .. 5t4d inie powinnam się nastawiać na serducho ale wg przyrostów Betę mam ok.20000 a przynajmniej tyle powinna wynosić.
A ten zanik objawów w ogóle nie pomaga..

Gratuluję bijących serduszek i witam kolejne Wrześnióweczki :)
Mam to samo niestety choc ja czekam do srody rana... ale panika jest.. caly czas. Objawow brak. I powstrzymuje sie zeby nie isc jutro na bete...
 
Mam to samo niestety choc ja czekam do srody rana... ale panika jest.. caly czas. Objawow brak. I powstrzymuje sie zeby nie isc jutro na bete...
Ja też już o niej myślałam ale nie, nie i jeszcze raz nie. Za dużo nerwów by mnie to oczekiwanie na wynik kosztowało.. Mam nadzieję, że wizyta mnie uspokoi..
 
Dziekuje dziewczyny :)
Ja mlodziutka nie jestem i dwie ciaze za mna, ale teraz jakos wyjatkowo panikuje, chyba przez ten bol brzucha i brak jakis innych objawow :) w sumie to juz nie pamietam jak bylo na poczatku tamtych ciaz :) nawet nie pamietam czy bete wtedy robilam
 
Dziekuje dziewczyny :)
Ja mlodziutka nie jestem i dwie ciaze za mna, ale teraz jakos wyjatkowo panikuje, chyba przez ten bol brzucha i brak jakis innych objawow :) w sumie to juz nie pamietam jak bylo na poczatku tamtych ciaz :) nawet nie pamietam czy bete wtedy robilam
Piona! Trzecia ciąża, 84 rocznik a panika wciąż ta sama ;)
 
Dziewczyny, przypominam, ze dzis legginsy ciazowe w Lidlu po 35 zl :)
Ja po pracy sie wybieram i mam nadzieje ze zostanie dla mnie jakies xs
Edit. tak powybierane ze ostatnia pare na sklepie znalazlam xs, a s nie bylo wcale
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry