reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dziękuję bardzo za wsparcie [emoji4]
U mnie ostatnio kłopoty z koncentracją, książki rzucone w kąt, bo łapię się na tym, że czytam, ale nic nie rozumiem bo myślami gdzieś błądzę [emoji2356]
To może jakiś serial sobie odpal? U mnie na razie działa to że w czwartek lecę do Polski więc głowa zajęta tym. Chyba rozkłada mnie choroba. Czym oprócz miodu i cytryny leczyć się w ciąży?
 
reklama
Niektórzy mówią że to objaw ciąży ;p

Ja cały czas.sie czuję jakbym była lekko pijana. W dodatku moje niskie ciśnienie mnie dobija... Rozumiem że jest obniżone ale wczoraj osiągnęło cudowny poziom 84/48... Jak żyć?!
 
Nie jestem w stanie wrócić i zacytować ale na moja skórę cudownie działają balsamy dove. Taka tam średnia polka ale ten masło shea plus vanillia jest doskonały. Polecam bardzo
Screenshot_20200113-164559_Samsung Internet.jpg
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie wrześniowe mamusie [emoji4]
U nas piętnasty cykl starań był tym, który zaowocował dwoma kreseczkami, których nigdy w życiu nie widziałam [emoji4] Nie wiem jak to się stało, ponieważ dzień przed wigilią odebraliśmy wyniki MSOME (czyli jakiegoś rozszerzonego badania nasienia) i okazało się, że nie mamy nawet jednego procenta prawidłowych plemników [emoji20] W każdym razie w sylwestra zrobiłam pierwszy test, a później kolejne i drugiego stycznia byłam pierwsza w kolejce do laboratorium [emoji16] Następnie pojechaliśmy na weekend do mojej mamy i tam powtórzyłam betę, co jak widzę było błędem ponieważ wynik mnie przeraził.
02.01 7:15 122.00 Wrocław
04.01 8:24 195.00 Łódź
Niby wszędzie Diagnostyka, ale jednak różnicę robi.
Po przyjeździe do domu znowu powtórzyłam badanie.
07.01 9:43 715.00
09.01 7:35 1414.00
Dziś na 9:40 miałam wyznaczoną dużo wcześniej wizytę w klinice leczenia niepłodności, gdyż mieliśmy być kwalifikowani do inseminacji. Czekałam więc cierpliwie aby zobaczyć czy wszystko w porządku i wtedy chciałam podzielić się z Wami konkretnymi już informacjami.
Według OM dziś jest 5t2d. Wg monitoringu i późniejszego zastrzyku Ovitrelle owulację miałam 18.12. Natomiast aplikacje pokazują wszystkie inaczej. Zbadałam też progesteron jak zobaczyłam, że przyrost jest zbyt mały.
Zobacz załącznik 1067774
Z objawów ciążowych mam "tylko" ogromne, bolące piersi i powiększone skutki, a także nieustający ból pleców w odcinku lędźwiowo krzyżowy, który wręcz utrudnia poruszanie, ale to jest akurat normalne, bo moja macica jest w tyłozgięciu.
Z dzisiejszego usg dowiedziałam się, że są dwa ciałka żółte, gdyż miałam pęcherzyki w obu jajnikach. Pęcherzyk ciążowy jest prawidłowo umiejscowiony w macicy, jednak jest za wcześnie aby zobaczyć czy jest zarodek [emoji17] Kolejna wizyta w następny poniedziałek o 8:20, Pani doktor stwierdziła że wtedy już będzie można cokolwiek powiedzieć.
Zobacz załącznik 1067789
No i oczywiście teraz się martwię czy zobaczę zarodek czy jednak puste jajo płodowe [emoji20] Jest to moja pierwsza ciąża, a 36 lat skończone. Jeśli wszystko będzie dobrze, to urodzę moje upragnione maleństwo kilka dni po moich 37 urodzinach. Nie wiem czym zająć głowę przez ten tydzień, może Wasze wizyty mnie trochę zaabsorbują [emoji846] Przepraszam za tak długi post, jakoś nigdy nie umiem się streścić.

Ja tez w wieku 35 lat oby dał Bóg ...
przy tule swoje maleństwo [emoji6] tylko ze to będzie 4 🤍[emoji171]🤎
 
Nie jestem w stanie wrócić i zacytować ale na moja skórę cudownie działają balsamy dove. Taka tam średnia polka ale ten masło shea plus vanillia jest doskonały. Polecam bardzoZobacz załącznik 1067809
Ja juz od jakiegoś czasu przerzuciłam się na bardziej naturalne kosmetyki. Na youtube jest chłopak, który analizuje składy kosmetyów i Dove ma niestety samą chemię w składzie.

Sent from my BND-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, zrobiłam test w w ubiegły czwartek i był pozytywne, wizytę u lekarza mam dopiero w czwartek. Trochę się martwię bo w czwartek zrobiłam bete i wyszła 76, dziś powtórzyłam i była 96, powinien to być 5 tydzień, trochę niski wynik, zaczynam się zamartwiać:/ to moja trzecia ciąża, mamy córkę 9lat i syna 7 lat,, ta ciąża to niespodzianka (bardzo się ucieszyliśmy)
 
reklama
Do góry