reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Macie już jakieś zachcianki ciążowe odnośnie jedzenia? :)
Nie mam kompletnie żadnych zachcianek i objawów ciążowych , gdyby nie test nie wiedziałabym, ze jestem w ciazy. Ale myśle, ze w ciągu 2 - 3 tyg się to zmieni. Chociaż jedno zauważyłam ... odrzuciło mnie od kawy, a w pracy zawsze wypijałam około dwóch ;)
 
Po wczorajszej wizycie się zastanawiam dlaczego mój lekarz powiedział, że zaczynam 7 tydzień skoro było 6+6?
A co do zachcianek to również nie posiadam 😉
 
Po wczorajszej wizycie się zastanawiam dlaczego mój lekarz powiedział, że zaczynam 7 tydzień skoro było 6+6?
A co do zachcianek to również nie posiadam 😉
Może pomylil sie, a mial na mysli, ze kończysz 7 tydz :)

Ja też nie mam zachcianek ani objawow, jakbym nie byla w ciazy
 
Cześć dziewczynki,
Jak tam Wasze samopoczucie? Ja musiała odespać pracę. Miałam taką nerwówkę i stresy, że szkoda gadać. Zjeść nawet normalnie nie mogłam.
20 mam wizytę mam u lekarza - doczekać się nie mogę [emoji16]
 
Cześć dziewczynki,
Jak tam Wasze samopoczucie? Ja musiała odespać pracę. Miałam taką nerwówkę i stresy, że szkoda gadać. Zjeść nawet normalnie nie mogłam.
20 mam wizytę mam u lekarza - doczekać się nie mogę [emoji16]
Hej🙂 wiesz co ja oprocz chwilowego bolu brzucha i piersi nie mam zadnych objawów ciąży i troche mnie to martwi😕 czy aby wszystko jest ok lekarz dopiero w piątek też nie mogę się doczekać czekam z niecierpliwością na wizytę. Jeszcze dzisiaj mam na noc do pracy a kompletnie ostatnio nie mam chęci tam chodzic jestem ciagle zmęczona
 
Ja też bym ciągle spała. Nie martw się też nie mam żadnych objawów. Na pewno będzie wszystko dobrze :)
Hej[emoji846] wiesz co ja oprocz chwilowego bolu brzucha i piersi nie mam zadnych objawów ciąży i troche mnie to martwi[emoji53] czy aby wszystko jest ok lekarz dopiero w piątek też nie mogę się doczekać czekam z niecierpliwością na wizytę. Jeszcze dzisiaj mam na noc do pracy a kompletnie ostatnio nie mam chęci tam chodzic jestem ciagle zmęczona
 
reklama
Do góry