reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Dziekuje Wam za dobre slowe! To moja trzecia ciaza (cora 10lat i syn 8lat) a panikuje jak nastolatka :)
Nic nie pamietam z poprzednich ciaz, wiec dla mnie wszystko to jest tak naprawde nowosc.
Jeszcze raz bardzo dziekuje :*

No ja mam to samo tylko ze to 4 ciąża [emoji6]
Na razie oprócz bolących piersi nie mam innych objawów od czasu do czasu brzuch mnie po boli ale nie biorę nic jak w poprzednich ciążach [emoji6]
 
Ja to zawsze w każdej innej ciąży świrowalam [emoji18][emoji18][emoji18] bałam , ale teraz podchodzę inaczej po 1 jestem taka zalatana przy reszcie ze nie mam czasu nawet o tym myśleć ze coś może być źle , męża nie ma 2-3 miesiące wszystko na mojej głowie wiec staram się nie płakać nie użalać nad sobą ! Tylko dać z siebie 1000 % [emoji4][emoji5][emoji6] dzieci tez sporo mi pomagają , chodzę cała w skowronkach jak nie ja 🤷🏻‍♀️[emoji28][emoji23][emoji171]🤍
 
Czesc dziewczyny, ja juz po drugiej becie, wyniki kolo poludnia...
Co do wysokiego TSH, ja dowiedzialam sie ze cos takiego w ogole istnieje w pierwszej ciazy w 10tygodniu. Lekarz jak zobaczyl wyniki to sie za glowe chwycil... od razu wysoka dawka euthyroxu i sprawdzanie co dwa tygodnie poziomu... i co? I moja cora bedzie miec 11 lat w tym roku :D nie mozna od razu zakladac najgorszego, wazne zeby nie bagatelizowac i dzialac.
 
Ja dziś rano pierwszy raz przytulałam wc[emoji51] taaak mnie zemdliło🤢 gdyby było co to chyba bym zwymiotowała, a że pusty żołądek to tylko odruch wymiotny mialam[emoji51] chyba będę musiała przy łóżku zostawiać wieczorem coś do przekąszenia żeby nie wstawać z pustym żołądkiem [emoji85]
 
Ja dziś rano pierwszy raz przytulałam wc[emoji51] taaak mnie zemdliło🤢 gdyby było co to chyba bym zwymiotowała, a że pusty żołądek to tylko odruch wymiotny mialam[emoji51] chyba będę musiała przy łóżku zostawiać wieczorem coś do przekąszenia żeby nie wstawać z pustym żołądkiem [emoji85]
Na mamaginekolog czytałam, że są badania na temat pozytywnego wpływu na mdłości obecności spermy taty dziecka
w kobiecie po seksie oralnym 😜 tak, że teges...
 
Mój termin z aplikacji preglife to 30 sierpień, Flo pokazuje 6 wrzesień, więc myślę, że coś na przełomie będzie.
Wczoraj powiedzialam mężowi 😁 uff, nareszcie... Baaaardzo się cieszył i był w mega szoku, bo myślał, że miałam okres parę dni temu (jedna z koleżanek goszczacych u nas miała 😉)
W dodatku dostał to w formie, która dużo dla niego znaczy (częściowo wypełniony w śmieszny sposób o bejbiku formularz tworzenia postaci do gier fantasy - strategicznych - on jest Mistrzem Gry teraz) nagrałam z ukrycia jego zaskoczenie 😁 teraz nie możemy się doczekać usg w pon żeby zobaczyć bejbika wspólnie.
 
reklama
Aaa jak byłam u lekarza to pytałam czy mogę brać dalej Cyclo 3 forte (preparat wzmacniający żyły) i lekarz zalecił brać nawet 3 dziennie (mam pełno pajaczkow na udach i czasem pojawia się hemoroid więc wolę prewencyjnie uniknąć pogorszenia) Tak więc polecam wam zapytać swojego lekarza o to też jeśli macie historie ze słabymi zylami.
 
Do góry