reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Ja zawsze po ciążach chudłam i ważyłam mniej niż przed ciążą. Dlatego powtarzam zawsze, że u mnie ciąża to sposób na chudnięcie :)
 
@Paulaaa93 gratuluję maleństwa :)

@jurkovska to świetnie, że wyjazd się udał. My planujemy wakacje za granicą maj - czerwiec, no ale jak to będzie zobaczymy bliżej nadchodzącego terminu,
Też do najszczuplejszych nie należę i pomimo tego, że nie jem świństw i bardzo się pilnuję to już mam prawie 2 kg na plusie :( w poprzedniej ciąży przytyłam 20 kg, ale wtedy byłam chudzielcem, boję się tego jak bardzo się rozrosnę w tej
@Paulaaa93 gratuluję maleństwa :)

@jurkovska to świetnie, że wyjazd się udał. My planujemy wakacje za granicą maj - czerwiec, no ale jak to będzie zobaczymy bliżej nadchodzącego terminu,
Też do najszczuplejszych nie należę i pomimo tego, że nie jem świństw i bardzo się pilnuję to już mam prawie 2 kg na plusie :( w poprzedniej ciąży przytyłam 20 kg, ale wtedy byłam chudzielcem, boję się tego jak bardzo się rozrosnę w tej

@Kattee dziękuję bardzo!
Widzę że wy też planujecie wakacje, ja także gdzieś chyba kwiecień-maj, co do wyglądu nie przejmujmy się tak, wygląd Nasz zmienia się całe życie szczególnie my kobitki lubimy się zmieniać z roku na rok, także czy w ciąży przytyjemy 10kg czy 20kg nie ważne, ważne by dzieciątko było zdrowe a po ciąży (choć to moja pierwsza, ale 4 lata temu schudłam 17 kg) wierzcie mi że każdy wysiłek fizyczny regularny, sprawi że nasze ciało będzie się zmieniać tak jak chcemy tylko musimy być w ciągłym ruchu typu, fitness, basen, rower, bieganie, spacery co kolwiek byle coś robić no i oczywiście najważniejsze zdrowe odżywianie jestem z Wami, pociesze Was że ja mam 156 około cm więc będzie ze mnie w ciąży niezła mała kulka
 
Gratuluję wizyty i serduszka :)

Ja z wagą nie wiem jak będzie od 4 dni wymioty sa coraz gorsze. Nawet po szklance wody jestem w stanie biegać do wc :/
Jestem padnieta i marze o wiośnie i sloneczku :(
 
Justyna gratulacje, super wieści [emoji7]

Oj tak, wiosna, słoneczko, ciepło.... Tego mi brakuje
 
Gratuluję wizyty i serduszka :)

Ja z wagą nie wiem jak będzie od 4 dni wymioty sa coraz gorsze. Nawet po szklance wody jestem w stanie biegać do wc :/
Jestem padnieta i marze o wiośnie i sloneczku :(

@Mama1990 Jejku, biedna, oby szybko minęły te dolegliwości, bo zapewne mega się męczysz :( a w którym tyg jesteś? Ja to na razie nie mam żadnych wymiotów, ale pewnie też mnie to czeka, czy zdarzyło się którejś nie mieć tych objawów przez całą ciąże? :*
 
reklama
Do góry