reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

@Mitsukirina ja mam normalnie 65E teraz tez mi piersi puchną, już powoli mam problem, polecam Ci salony z bielizna [emoji1360]

@Paulaaa93 cześć! Miło Cię poznać, mam nadzieje, ze będzie Ci tutaj z nami dobrze [emoji5]
 
reklama
U mnie juz wystaje;) bo spożywczy to już raczej nie jest hehe

Jak tam po wakacjach? Wypoczęta?:)
@jurkovska jak udał się wyjazd i jak lot samolotem?
U mnie 9 tydzień i też już coś tam zaczyna być widoczne, zastanawiam się nad kupnem spodni ciążowych, ale mam wątpliwości czy to nie za wcześnie

Wypoczęta w pewnym stopniu :D Robiliśmy po 15km dziennie na pieszo i wiecie co, miałam mniejsze objawy zmęczenia niż tu po 8 godzinach pracy za biurkiem :D Czułam się świetnie! A Lot samolotem super, zniosłam jeszcze miałam mega wygodne miejsca przy ewakuacyjnym więc się rozkładałam jak królowa, pełno miejsca na nogi było :D Żadnych plamień potem nie miałam nic!
Mi po powrocie już 3 osoby powiedziały, że schudłam więc się cieszę bo mam lekką nadwagę, więc zależy mi na zgubieniu kilku zbędnych kg zanim zacznę "rosnąć" :)
 
@Paulaaa93 gratuluję maleństwa :)

@jurkovska to świetnie, że wyjazd się udał. My planujemy wakacje za granicą maj - czerwiec, no ale jak to będzie zobaczymy bliżej nadchodzącego terminu,
Też do najszczuplejszych nie należę i pomimo tego, że nie jem świństw i bardzo się pilnuję to już mam prawie 2 kg na plusie :( w poprzedniej ciąży przytyłam 20 kg, ale wtedy byłam chudzielcem, boję się tego jak bardzo się rozrosnę w tej
 
Witam ciepło wszystkie przyszłe Mamuśki [emoji3526] mam na imię Paula i jestem w 7 tygodniu ciąży, moja pierwsza wizyta u ginekologa była w 5 tygodniu, lekarz powiedział że jestem zbyt wcześnie ale pęcherzyk i serduszko było słychać, po dwóch pozytywnych testach musiałam się wybrać od razu na najbliższą wizytę kolejną mam 12 lutego, będę miała robione wszelkie badania krwi itd termin mam na 22 września jestem mega szczęśliwa, długo szukałam odpowiedniego forum, mam nadzieję że wspólnie będziemy się tu dzielić wszelkimi informacjami
Witam. To podobnie jak u mnie, byłam w 5 tygodniu, ale był tylko pęcherzyk widoczny i rowniez mam kolejną wizytę 12.02 [emoji4]

Wczoraj powiedzieliśmy rodzicom, trochę byli w szoku bo jeszcze w święta mówiliśmy że nie planujemy narazie powiększać rodziny [emoji4]

Ja też już mam brzuszek, mąż się dziś ze mnie śmiał że tak przy pępku mi wywaliło i mimo że niewiele mogę jeść to mam ok +1kg. W poprzednim ciąży też od razu tylam i w 12 tyg miałam już +3kg a finalnie przytyłam 12 kg.
 
@Paulaaa93 gratuluję maleństwa :)

@jurkovska to świetnie, że wyjazd się udał. My planujemy wakacje za granicą maj - czerwiec, no ale jak to będzie zobaczymy bliżej nadchodzącego terminu,
Też do najszczuplejszych nie należę i pomimo tego, że nie jem świństw i bardzo się pilnuję to już mam prawie 2 kg na plusie :( w poprzedniej ciąży przytyłam 20 kg, ale wtedy byłam chudzielcem, boję się tego jak bardzo się rozrosnę w tej

ouuu 20kg to spporo, mi się udało przed ciążą zrzucić 10kg ale to i tak mało, powinnam drugie tyle zrzucić. no ale nic staram się jeść zdrowo a od poniedziałku z mężem wkraczamy już na super zdrową ścieżkę jedzeniową, dużo warzyw i owoców, kasze i zdrowy nabiał. Mam nadzieję, że jeszcze ze 2-3kg mi zleci :)
 
U mnie też +2 kg, a to dopiero 11 tydzień.W pierwszej przytyłam tylko 8 kg, teraz niestety chyba już tak nie będzie.
 
reklama
Do góry