reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, daj znać po lekarzu. Tydzień to chyba jeszcze może łapać się w granicach błędów pomiarowych ale dobrze że lekarz zwrócił na to uwagę i będzie pod kontrolą. Pytałam o wagę bo u mnie w 20+2 było 270g ale lekarz nic nie powiedział a ja przeżywam że mało.
 
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, daj znać po lekarzu. Tydzień to chyba jeszcze może łapać się w granicach błędów pomiarowych ale dobrze że lekarz zwrócił na to uwagę i będzie pod kontrolą. Pytałam o wagę bo u mnie w 20+2 było 270g ale lekarz nic nie powiedział a ja przeżywam że mało.

A jakie wymiary miala dzidzia?waga to nie wszystko:) u mnie po prostu cały zestaw wymiarów byl na 5centylu, dlatego mialam to do wyjasnienia+ nadciśnienie, ktore utrudnia właściwy przepływ przez tętnice.Mam teraz zaplanowane USG na 21.05 wiec juz odliczam.
Będzie wszystko dobrze zobaczysz , maleństwo zacznie nabierać wagi:)Równiez trzymam kciuki :-) musimy starać się mysleć pozytywnie i spróbować dogonić stres.
 
Bardzo ładne imię Marcel
Jestem po usg po 2 tyg.,mała dalej opóźniona o tydzień. Następne USG za 2 tyg. Oby ruszyla ze wzrostem
 
reklama
U mnie maluch był też opóźniony o tydzień, ale na poprzedniej wizycie już wyszło, że nadgonił. W środę mam kolejną wizytę i ciekawe, co tam wyjdzie. Ogólnie tydzień to w granicach normy i myślę, że nie ma się czym martwić.
 
Do góry