reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Wysłałam do admina prośbę o dodanie kilku z was jeszcze dzisiaj, więc musicie uzbroić się w cierpliwość, nie martwcie się wszystkie będziecie miały dostęp :)
@Mooniaa_34 @dory jesteście na liście na pewno :)
 
Wysłałam do admina prośbę o dodanie kilku z was jeszcze dzisiaj, więc musicie uzbroić się w cierpliwość, nie martwcie się wszystkie będziecie miały dostęp :)
@Mooniaa_34 @dory jesteście na liście na pewno :)

Dzięki kochana :) to, że niewiele się udzielam nie oznacza, ze przyszłam tu się „naśmiewać” jak to określilyscie. To po prostu moja pierwsza ciąża, jestem nieco przerażona. Przewidywany termin na koniec września. Przede mną badania prenatalne, dlatego na razie po prostu czytam i przygotowuje się psychicznie na najbliższa przyszłość. Cieszyłam się znajdując forum dla kobiet w mojej sytuacji, czuje się komfortowo mając świadomość, ze ktoś ma podobnie do mnie, dlatego bardzo szkoda byłoby mi tę możliwość stracić :(
 
Dzięki kochana :) to, że niewiele się udzielam nie oznacza, ze przyszłam tu się „naśmiewać” jak to określilyscie. To po prostu moja pierwsza ciąża, jestem nieco przerażona. Przewidywany termin na koniec września. Przede mną badania prenatalne, dlatego na razie po prostu czytam i przygotowuje się psychicznie na najbliższa przyszłość. Cieszyłam się znajdując forum dla kobiet w mojej sytuacji, czuje się komfortowo mając świadomość, ze ktoś ma podobnie do mnie, dlatego bardzo szkoda byłoby mi tę możliwość stracić :(

Nie stracisz :) chętnie cię przygarniemy na zamknięty wątek :D sprawdziłam i jesteś na liście, więc na pewno dostaniesz wiadomość.
 
reklama
Do góry