reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Dobra, zalogowałam się na laptopie i poszło.
Tylko teraz próbuję z apki wejść w zamknięty wątek i nie mogę go znaleźć...
 
Ale czy to znaczy ze mam tu dalej pisac i tego nikt z zewnatrz nie widzi czy gdzie ? Nie łapie tego. Tylko z apki korzystam na telefonie
 
@molly38 powinnaś w wiadomości dostać link do zamkniętego wątku.
Nie wiem jaki masz telefon, jak IPhone to na dole masz wiadomości jak inny to u góry. Wtedy kopiujesz link i otwierasz wątek po raz 1 przez przeglądarkę. Potem masz już widoczny w apce.
Ten wątek co teraz w nim piszemy jest widoczny dla każdego
 
Dostalam , wkleilam zalogowalam sie na do forum przez przegladarke i wyslalam wiadomosc ze nie kumam, potem weszlam znowu na aplikacje i weszlam w subskrybowane i tam jest watek ale dalej nie wiem gdzie mam pisac??? Zebyscie to widzialy na zamknietym i zebym ja widziala co jets na zamknietym ‍♀️
 
reklama
Do góry