reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
@Emi90 my byliśmy juz oglądać wstępnie (tatuś się uparl).. Nie żeby kupić, tylko popatrzeć więc nie polecam Akpol Baby na Strzeszynskiej... Laska, która nam "tłumaczyła" bo raczej narzucala swoje zdanie i dawała kąsliwe uwagi to jedna wielka masakra.. Jeszcze jak sie oddaliśmy na inne regały to wysmiala, ze termin na wrzesień [emoji43]
Dziewczyny pamiętajcie jeszcze o sklepie Lullababy (Kinepolis), i w smyku na franowie też są wozki[emoji16]ostatnio sobie weszłam hehe i nie wiedziałam na jaki patrzeć[emoji23]
Aha i jeszcze jest duży sklep na szczepankowie bodajże. Też peeeelno wozkow[emoji848]
 
Ja to się zastanawiam czy 2w1 czy w 3w1. Myślałam żeby kupić 2w1 a potem kupić spacerówkę jakąś bo dłużej chyba służy
Mnie nie przekonuja te foteliki do auta z 3w1. Chyba ze w zestawie sa porządne cybexy albo inne z atestami :)
Ja spacerowke faktycznie wynienilam na mniejszą jak tylko mogłam. Te wyciąganie osobno ramy mnie wkurzalo :p
 
Ja ogólnie kocham wózki oglądać i nie mogę się doczekać aż kupimy w końcu :tak: chyba też wyciągnę męża aby popatrzrc:p:D ogólnie mam fazę na jakiś szaro biały ale i te czarne że złotym chodzą za mną i bebetto tito tez mi się podoba ahhh zwariuje oglądając :o
 
Ja jestem z okolic Poznania w sumie do centrum mam jakieś 15 min autem może są tu jakieś jeszcze dziewczyny z Poznania albo okolic bo właśnie nie kojarzę ?

Dziewczyny dużo uśmiechu na twarzy w ten piękny dzień!

Ja mam ok. 40km do Poznania :) i dosyć często bywam ;)

Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Kobiet dziewczyny!!! [emoji5][emoji5]
 
My mamy quinny buzz xtra po synie- kupiony jako typowa spacerówka, także dokupię tylko do niego gondole i juz[emoji1]
 
Pora na zmianę tematu. Dziewczyny myślicie już nad jakimiś wózkami? Macie jakieś swoje typy?

Miała któraś z was może Cybex Priam? Jak koła w tym wózku? Jest jakaś amortyzacja?

Ja myśle o Mutsy Igo albo Nio i jeszcze Anex Sport :) Anexa nie widziałam jeszcze na żywo wiec najpierw muszę sprawdzić jak wyglada w rzeczywistości [emoji3]
 
Ja to się zastanawiam czy 2w1 czy w 3w1. Myślałam żeby kupić 2w1 a potem kupić spacerówkę jakąś bo dłużej chyba służy
Też tak myślę, że spacerówka na dłużej wystarcza, łatwiej też się składają i są lżejsze, chociaż to pewnie od modelu wózka zależy. Chociaż u mnie do lasu skrętne koła i niby pompowane, ale jednak mniejsze opony okazały się porażką i nadal używaliśmy do spacerów wózka z zestawu. A spacerówka za chyba 1,5 tys. służyła tylko na jakichś wyjazdach, więc nawet jej nie wyjmowalismy z bagażnika auta.
 
reklama
Do góry