reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Szafa jest ogromna I liczymy też na pomoc mojego taty przy tym, a on z kolei wyjeżdża za granicę za jakiś miesiąc więc w najbliższym czasie będę to ogarniać. Oczywiście łóżeczko i inne gadżety sobie daruję narazie ale szafę przeniose do pokoju córki, a od niej wezmę komodę i szafę pojedynczą. Jeszcze nie przemyslalam tego jakoś dokładnie ale będzie totalny sajgon bo szafa w sypialni jest pełna wszystkiego.
Dasz radę [emoji6]
U nas też będzie maly haos bo wszystkie nasze ciuchy i bielizna będzie w salonie, komoda z salonu idzie na korytarz i wjedzie nowa komoda dla malucha do sypialni...
Wstępnie myślałam, żeby to robić we wakacje ale teraz nie wiem czy to będzie dobry czas na to wszystko [emoji849]
 
reklama
A ja dzisiaj byłam na badaniach, glukoza zaś wyszła mi 93 [emoji39] No cóż, znów najwyżej zrobię szybciej krzywą. [emoji37] oby tylko nie wyszła cukrzyca, z młoda wyszedł mi cukier na czczo 92 i cukrzycy nie było... to może teraz też mi się upiecze [emoji120]
Mi wyszla 93 tez :p ale na glukozie potem 92 na czczo :D a potem 118 po 2h więc na razie spokój :p
 
Hello Hello! :D
U mnie według apki dziś 11+0 wiec wchodzimy w 12 tydzień :D mam dziś dobry humor, synek u mamy a my dzisiaj ikeę zaliczymy ;) planujemy kupić niewielki fotel do pokoju syna bo plecy pękają przez to ciagle siedzenie na podłodze ;) No i oczywiście pójdziemy na klopsiki, hehe. Teraz trochę pracy przed przyjemnościami. Co do krwawień to ja mam wiecznie z tym problem, delikatne naczynka itd, od paru dni to po prostu norma, nachyle się nad umywalka zęby umyć i zaraz mi kapie. Za to zatoki mi zaczynaja szaleć i ucho mi zatkało. Nienawidzę tego :/
Miłego dnia dziewczyny!!!
P.s ja tez wiecznie bym robiła porządki, stare wyrzucała, nowe kupowała. Mój mąż tak samo jeśli chodzi o kupowanie ;) na co dzień mówi ze będzie żył w zakupowej ascezie bo to nieekologiczne co chwile zmieniać ubrania. A jak znajdziemy się w sklepie za moimi rzeczami to wychodzi z większa torba zakupów :D także tego...
 
Mi wyszla 93 tez :p ale na glukozie potem 92 na czczo :D a potem 118 po 2h więc na razie spokój :p
A ja dzisiaj byłam na badaniach, glukoza zaś wyszła mi 93 [emoji39] No cóż, znów najwyżej zrobię szybciej krzywą. [emoji37] oby tylko nie wyszła cukrzyca, z młoda wyszedł mi cukier na czczo 92 i cukrzycy nie było... to może teraz też mi się upiecze [emoji120]
Fajnie macie ja od 7tc z cukrzyca ale na samej diecie na szczęście
 
Hey Hey ja mam dziś USG już czekam pod gabinetem miałam mieć na 13 ale musi coś ważnego zrobić i wróci 13:25 także czekam czekam :*
 
reklama
Też mam problem z ustawieniem mebli ale inny - mam komoda z przewijakiem, taka ogromna w której mam rzeczy córki. Ok, to nie przeniesiemy do innych szafek i tam będą rzeczy młodszego. Ale. Jak z przewijakiem w nocy? Młoda śpi pół nocy u siebie w pokoju i pół u nas więc nie wiem gdzie będzie mniejsze zło żeby oświecić i przewinąć młode. Nie wiem jak to ogarnąć.

Mamadwojki, baciombre kciuki:)
 
Do góry