reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Witam Was wkońcu nadrobiłam te pare stron ;), super, że wszystkie wizyty przebiegają prawidłowo:),
u nas też ok po prenatalnych wszystko ok dzidzia ponad 6 cm, nt1,5 i widoczna kość nosowa, jeszcze nie wiadomo co będzię, ale najważniejsze, że zdrowe. Na początku mało się ruszała, a potem jak troche pospacerowałam to same fikołki i obroty, ale wszystko lek zmierzył.
Agnieszka trzymam kciuki aby wszystko było dobrze.
Ja też się dzisiaj żegnam z pracą, jest już 12+6 więc myśle że będzie ok, a dodatkowo coś czuje, że przeziębienie mnie zaczyna łapać:(.
 
reklama
Zgadzam się z tym. Mojej bratowej ZUS nic nie wypłacił jak była na l4 bo stwierdzili że specjalnie zaszła w ciążę żeby oszukiwać ZUS na kasę. Dokładnie nie wiem o co tam chodziło ale kontrol miała za kontrolą.
Poważnie? Masakra. Nie wiem ile kasy musieli by dawać, żeby ktoś tylko z tego powodu specjalnie w ciążę zachodził [emoji23]
 
Poważnie? Masakra. Nie wiem ile kasy musieli by dawać, żeby ktoś tylko z tego powodu specjalnie w ciążę zachodził [emoji23]
Trochę przykro bo to u nich 4 dziecko i na pewno nie było planowane tylko wpadka jak nic. Wiem, że sądziła się z zusem ale nic jej to dało. Szkoda tej kasy ale nie poradzisz. ZUS ma Cię za nic jeżeli chodzi o pomoc itd.
 
Trochę przykro bo to u nich 4 dziecko i na pewno nie było planowane tylko wpadka jak nic. Wiem, że sądziła się z zusem ale nic jej to dało. Szkoda tej kasy ale nie poradzisz. ZUS ma Cię za nic jeżeli chodzi o pomoc itd.
Ale to jest żenujące, całe życie człowiek płaci a tu jeszcze takie problemy i dodatkowy stres w ciąży:shocked2:
 
Cześć. Jestem nowa i chciałabym dołączyć jeśli mnie przyjmijcie miałam 10 dni l4 z powodu przeziębienia i przeczytałam wszystko od początku. To moja pierwsza ciąża starania 4 lata. Miałam 2 IV i się nie udało. A teraz cud się zdarzył i marzę żeby trwał. Dziś jest 11+ 4. Termin z usg 21.09 wg aplikacji 19.09. Od dwóch tyg nie mam objawów czuje się dobrze tylko przeziębienie nadal męczy i po cytologii wyszła infekcja ostra i muszę wziąć antybiotyk i boję się. Pozatym martwię się czy z maleństwem wszystko dobrze. Prenatalne mam 15.03 pozdrawiam
 
Mama1990 tak to też czytałam i słyszałam od znajomych :D

Paula super że wszystko dobrze po prenatalnych:)

Hej moonia:) skąd jesteś? Super że się w końcu udało:) trzymam za Ciebie kciuki i zdrówka!
 
Cześć. Jestem nowa i chciałabym dołączyć jeśli mnie przyjmijcie miałam 10 dni l4 z powodu przeziębienia i przeczytałam wszystko od początku. To moja pierwsza ciąża starania 4 lata. Miałam 2 IV i się nie udało. A teraz cud się zdarzył i marzę żeby trwał. Dziś jest 11+ 4. Termin z usg 21.09 wg aplikacji 19.09. Od dwóch tyg nie mam objawów czuje się dobrze tylko przeziębienie nadal męczy i po cytologii wyszła infekcja ostra i muszę wziąć antybiotyk i boję się. Pozatym martwię się czy z maleństwem wszystko dobrze. Prenatalne mam 15.03 pozdrawiam
Witamy witamy super, że się udało, mi też objawy całkowicie ustąpiły a z dzidzią ok, po 2 mc wiecznego zmęczenia teraz czuje się jak przed ciążą, aż mi dziwnie ;)
 
Też chce dołączyć do zamkniętego wątku [emoji16] sama nie umiem się wpisać, proszę o pomoc [emoji120]

U mnie wczoraj była wizyta, wszystko ok :) dzidzia prawie 7cm , według usg 13+1, termin ostateczny 08.09. :) Nt 1,7 , kość nosowa widoczna :) więc chyba ok [emoji39] Dalej niewiadomo czy to kobietka czy mężczyzna [emoji39]
Super [emoji3] to wstydzioszek mały [emoji3]
 
reklama
Do góry