reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja odgruzowałam szafę i przedpokój, padam na twarz. Teraz drzemka i na usg.

Ja czekam na prenatalne bo licze że może dowiem sie kto tam siedzi. A tak to jakos nieszczególnie mam czas sie nad tym zastanawiać. Czas tak szybko mija że nawet sie nie obejrze a już kolejna wizyta :)
 
reklama
Teraz to nie wiem czy iść 12 marca czy 19, bo to tylko tydzień różnicy a większe prawdopodobieństwo, ze będzie widać kto się ukrywa w brzuchu :) hmmmm [emoji848]
 
Cześć dziewczyny!
Ja tez sobie grzecznie czekam, jeszcze 10 dni do prenatalnych :D mi czas sunie powoli jak żółw, cały dzień bym tylko leżała.. ogarnia mnie niemoc a grawitacja wydaje się być wyjątkowo upierdliwa w tej ciąży ;) złe myśli miałam na samym początku ale teraz jest dużo lepiej i więcej martwię się o syna bo non stop choruje a w nocy mial 39 :/
 
Ja mam to samo podejście co Ty. Spokojnie czekam od wizyty do wizyty a mam co 4 tygodnie i jak coś mi przechodzi to tylko się cieszyć a nie na siłę sobie wmawiać, że już coś jest nie tam. Trzeba mieć też trochę radości w tej ciąży, a nie tylko lęk i stres. Niedługo zaczną się ruchy brzucholów i mam nadzieję, że wtedy będziecie trochę spokojniejsze. [emoji8]

Powodzenia na wizytach [emoji39]

Dokladnie , ja dzis mam taka energie od tego słonca ze juz sie od rana sama do siebie smieje, mdlosci mi przeszly, hormony juz tak nie buzuja , czuje sie super i za 3 godziny wizyta . A teraz lece na spacer. Trzymajcie sie dziewczyny
 
@marlusia Tez właśnie tak chciałam żeby najpierw usg, ale jakoś tak się zamotałam(pani się gdzieś spieszyło i nawet nie zdarzyłam nic powiedzieć ) i dostałam skierowanie do zrobienia przed usg.. mnie chyba najbardziej przeraża 3 razy pobieranie krwi w ciągu kilku godzin... ale poprosiłam właśnie męża żeby kupił mi igły do glukometru bo mam w domu, i przed badanie zrobię sobie sama, bo mam wrażenie ze ten cukier na czczo mam podwyższony ze względu na stres przed pobieraniem...
 
Ostatnia edycja:
Do dr. Dudarewicza, kojarzysz może? [emoji6]
Oczywiście że tak bo to jeden z najlepszych specjalistów w polsce w USG, z całego kraju przyjeżdżają do niego na konsultacje :) też ide tylko 22 :) drogi jest w ciul ale tak przemiły, dokładny i kompetentny że ja na prenatalne nie wyobrażam sobie iść do nikogo innego. I mimo że teraz będę też mieć prenatalne w lux medzie to i tak ide do niego bo nikomu tak nie ufam
 
reklama
Do góry