reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Kochane mamusie które już wiecie płeć swojego dzieciaczka sprawdzają się Wam objawy co do płci bo jestem bardzo ciekawa mam synka, teraz chciałabym cię oczywiście wiem że najważniejsze żeby było zdrowe ale z ciekawości pytam czy to tylko takie głupie przesady co piszą w necie co do płci ja dopiero prenatalne 19 marca.
Doczekać się nie mogłam prenatalnych, tego że może poznam już płeć. Pierwsze dwie ciąże nie miałam zachcianek, szczególnych smaków a słodycze pochłanialam tonami :) mam dwie córki.
Teraz? Teraz do słodyczy zero ciągu, wręcz sam początek nie mogłam o nich nawet myśleć. Najlepsze i ukochane nawet jak mam mdłości to ogórki kiszone, papryka marynowana, cytryna, kiwi, mega kwaśne pomarańcze. I ogromne zachcianki np na sałatkę z tuńczyka na już! :)
No ale! Prenatalne były wczoraj, a my dalej płci nie znamy:)
 
reklama
Nie, nie mam pojęcia. Badania hist-pat okej, badani genetyczne płodów ok, bez wad, nasze badania genetyczne również okej.
Moja gin nie kazała mi już robić badań na trombofilie po prostu przepisała mi fraxy i zobaczymy co się stanie.
Zbliża mi się wielkimi krokami 12 tc, ale przestałam już świrować. Co ma być to będzie. Wiem na pewno, ze jak się znowu nie uda, to już się starać nie będę, bo nie dzwigne tego już psychicznie...
 
Nie, nie mam pojęcia. Badania hist-pat okej, badani genetyczne płodów ok, bez wad, nasze badania genetyczne również okej.
Moja gin nie kazała mi już robić badań na trombofilie po prostu przepisała mi fraxy i zobaczymy co się stanie.
Zbliża mi się wielkimi krokami 12 tc, ale przestałam już świrować. Co ma być to będzie. Wiem na pewno, ze jak się znowu nie uda, to już się starać nie będę, bo nie dzwigne tego już psychicznie...
Uda się, trzymamy mocno kciuki [emoji4]
 
Dziewczyny na prawdę nie czytajcie w necie o tych wszystkich poronieniach bo można oszaleć. Ciąża to ma być czas dla Nas i dla Naszej rodziny. Wiem, że często mdłości i inne odległość dają tak w kość, że żyć się odechciewa. One mijają. Sama miałam takie mdłości w 7-11 tc, że rarytasem była woda gazowana. Teraz jestem w 13 tc i czuje się super. Szczerze żebym mogła to chyba wróciłabym do pracy. Jednak ze względu na zawód i specyfikę mam zakaz od lekarza.
Krwiaki, krwawienia,plamienia to też wszystko mija. Ważne żeby się oszczędzać i wszystko się wchłonie. A co najważniejsze pytajcie i ufajcie swoim ginekologom. Internet jednak nie jest zawsze dobrym źródłem i informacji. Tutaj wpisując objawy każdy jest chory.
Życzę Wam dobrej niedzieli i marsz na spacer brzuchatki ;)
 
Ja miałam wizytę w piątek. 10+3, tętno 144. Lekarz nic nie mówił czyli powinno być ok.
W 12 tygodniu tętno 167. Pani doktor powiedziała, że jest ok. Na prenatalnych (13+1) tętno 160. Myślę, że gdyby cokolwiek było źle to na pewno lekarz by powiedział.
Mamy mieć chłopca - co do objawów na chłopca to nie wierzę w to trochę. Odrzucilo mnie od słodyczy - mogą nie istnieć, wymiotowalam kilka razy, ale nie było źle, nudności nie za często i dało się przeżyć, na początku popsuła mi się cera, ale już wszystko pod kontrolą. Zachcianek brak, chociaż jeśli miałabym wybierać to zjem z większą chęcią krakersy, chipsy, generalnie słone niż słodkie.
 
Ja, to jestem slodyczożercą z natury[emoji1] Spodziewam się 2 chłopca i właśnie bardziej mam ochotę na słone, cytrusy - ubóstwiam [emoji854]
Z pierwszym miałam podobnie- różnica u mnie tylko w wymiotach. Z pierwszym może mi się zdarzyło ze 2 razy, a teraz do 12 tygodnia mnie dzień w dzień trzymało.
Wspaniałej niedzieli dziewczyny !
 
Ja też mam 35 :-D więc jesteśmy w tym samym wieku i szczerze Cię rozumiem:-*
ale to pewnie nie jest twoje 1 dziecko, prawda? :)
A mogę spytać, czy masz twarde podburzusze? W ogóle dziewczyny, czy macie twarde podpbrzusza czy miekkie? Mam wrażenie, ze od wczoraj wieczorem zrobiło sie miękkie i dziś boli mnie prawa pachwina. No i oczywiście już swiruje.
 
Podobnie jak Wy odrzuciło mnie od słodyczy, jadlabym ciągle owoce, warzywa, rosół,pomidorowa ogólnie wszystko związane z . W pierwszej ciąży miałam takie same zachcianki, mam syna. Co do samopoczucia w zeszłej przechodziłam idealnie bez wymiotów mdłości, w tej ciąży że dwa tyg miałam typowe objawy ciąży poranne torsje, zgaa, wrażliwość na zapachy,zle samopoczucie ale już mi chyba przechodzi(z wymiotami), w pierwszej ciąży szybciej mi włosy rosły na nogach,teraz mam wrażenie że wolniej.
 
reklama
Cześć w niedzielę :)
Ktoś pisał o toxo- nie ma norm nie da się zinterpretować wyniku, jesli lakarz mówi że ok to znaczy że ok.

Ja z córką lubiłam słodkie, teraz jem grejfruty na potęgę, może chłopak będzie? Powiem wam za tydzień :)

Ja straciłam już glos, bolą mnie płuca, jest mega kiepsko :( jutro ide do lekarza bo umieram. Niestety wymioty dalej mnie męczą, a teraz przy bolącym gadle to już podwójnie :/
U mnie dziś 12+2 i końca nie widać, wymiotuje już ponad 2 miesiące, bo od Sylwestra, zwariować można.

Podbrzusze hmmm, normalne :p raczej miękkie ale to przez tłuszcz pewnie :D nie mam pojęcia jakie powinno być .
 
Do góry