reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Miałam na myśli, że porównywalne do tych obecnych.
Jedno wiem na pewno. Próba samodzielnego imterpretowania wyników nie jest najlepszym pomysłem bo nie jesteśmy czegoś pewne i się nakrecamy. Ja tak mam np z glukoza ale dopóki nie pójdę do lekarza i nie zrobię dodatkowych badań staram się nie nakręcać. Poza tym trafiłam na opinie że przy moich wynikach toxo też trzeba to skontrolować. Ale najpierw wizyta. Zwłaszcza, że dziewczyny mają tu już doświadczenie i pociesza mnie to.
tyle ze ja nie interpretowalam sama. do mnie zadzwonil lekarz z luxmedu i powiedzial, bym czym predzej umowila sie z lekarzem, bo mam zle wyniki
 
reklama
@dory a wspominałaś coś, że nie wybrałaś antybiotyku do końca bo stwierdzono że to stare zakażenie? A dawno to było? Bo może jednak to nie jest nic świeżego i nie ma się czym przejmować.
No wlasnie wyniki ze szpitala zakaznego z 6 lutego wskazywaly, ze to cos starego i lekarz powiedzial,zemoge przestac brac rovamycyne (wzielam 1 opakowaniem w trakcie czekania na te wszystkie wyniki i konsultacje). Dlatego chce zrobic jeszcze raz jak najszybciej i przede wszystkim te awidnosc. Chociaz nadal nie pojmuje, jak to jest, ze w luxmedzie wychodza tak dziwne i zle wyniki, kiedy w szpitalu (4 dni roznicy w 1 wynikach) duzo lepsze :( tylko awidnosc i w luxmedzie, i w szpitalu wyszla podobnie wysoka, czyli dobra
 
To kochana pójdziesz, wysłuchasz lekarza, zastosujesz się do zaleceń i we wrześniu urodzisz zdrowe silne dziecko [emoji3] i tylko tak Ci wolno myśleć.
Ja też się martwię, tym bardziej, że z synem sporo przeszliśmy. Ale teraz nie wolno mi się nakręcać.
tyle ze ja nie interpretowalam sama. do mnie zadzwonil lekarz z luxmedu i powiedzial, bym czym predzej umowila sie z lekarzem, bo mam zle wyniki
 
Dziewczyny w badaniach prenatalnych robi się usg genetyczne czyli takie dokładne mierzące co tam trzeba. Czy dodatkowo robicie test papa lub inny jakiś cudowny typu NACE ? W sumie jestem już po badaniach usg które wyszły ok ale dla pro formy pobrano mi papa. Zastanawiam się czy te NACE lub inne ma sens . . .jesteśmy zdrowi, w rodzinie nikt nie miał chorób genetycznych i tak sobie myślę głośno czy iść w to czy zostać przy tym co mam. Wierzę dla lekarza który robił badanie bo spec nad specem.
 
No wlasnie wyniki ze szpitala zakaznego z 6 lutego wskazywaly, ze to cos starego i lekarz powiedzial,zemoge przestac brac rovamycyne (wzielam 1 opakowaniem w trakcie czekania na te wszystkie wyniki i konsultacje). Dlatego chce zrobic jeszcze raz jak najszybciej i przede wszystkim te awidnosc. Chociaz nadal nie pojmuje, jak to jest, ze w luxmedzie wychodza tak dziwne i zle wyniki, kiedy w szpitalu (4 dni roznicy w 1 wynikach) duzo lepsze :( tylko awidnosc i w luxmedzie, i w szpitalu wyszla podobnie wysoka, czyli dobra
To musisz też te wyniki pokazać lekarzowi. A masz możliwość zrobienia wyników tego samego dnia w dwóch różnych laboratoriach? Bo może coś w tym luxmedzie robią nie tak.
 
Z doświadczenia wiem, że wyniki najlepiej jest robić w szpitalu ewentualnie krwiodastwie. Wszystkie te diagnostyki itd bardzo zakłamują wyniki więc warto robić w miejscach gdzie laboratorium jest od razu. W takich prywatnych punktach probówki często są przewożone więc wyniki mogę być fałszywe.
 
Dory właśnie pisałaś ze byłaś z tym na zakaźnym i awidnosc była ok. Głupota jest robienie samych wyników skoro takie były bez zrobienia awidnosci. A wogole robiłaś te wyniki w jednym labie czy oba winnych.

Ja w pierwszej ciąży tydzień po teście byłam u teściów. Maja córkę która wtedy miała 6 lat i miała różyczkę a ja nie chorowałam. Chyba ze dwa tygodnie ryczałam. Chciałam odwołać ślub. I nie zarazilam się.
Wiesz co ma być to będzie jak sie zamkniesz w izolatce to i tak jak masz urodzić chore dziecko to urodzisz. A jak ma być zdrowe to będzie. Ja jestem zdania ze co komu sadzone to tak bedzie i płacz tu nic nie da.
Trzy dni temu zjadłam marchewki z rosołu i widziałam ze maja jakieś czarne kropki. Dopiero jak zjadłam kilka takich małych zaczęłam ogladac i miały dziwne czarne kropeczki. Nie wiem czy to pleśń była czy co. Zadzwoniłam do swojego lekarza i powiedziałam ze być może zjadłam pleśń. On powiedział ze to nic ze dziecku nie zaszkodzi na pewno. I nawet nie brałam do głowy. Zaufaj swojemu lekarzowi na pewno nie skrzywdzi dziecka.
A toxo nie takie straszne jak piszą. Bierzesz leki i nic się nie dzieje. Ale u Ciebie to na bank stara infekcja a różnice w wyniki zawsze mogą być
 
To musisz też te wyniki pokazać lekarzowi. A masz możliwość zrobienia wyników tego samego dnia w dwóch różnych laboratoriach? Bo może coś w tym luxmedzie robią nie tak.
tak, moglabym, ale w sumie te pierwsze roznily 4 dni zaledwie i byly wlasnie praktycznie identyczne w luxmedzie jak te teraz, a w zakaźnym o niebo lepsze. Te z wczoraj sa znowu zle, wiec jutro rano zrobie w zakaznym, beda 2 dni roznicy, moze wtedy sie upewnie i bede wiedziala, co dalej
 
Z doświadczenia wiem, że wyniki najlepiej jest robić w szpitalu ewentualnie krwiodastwie. Wszystkie te diagnostyki itd bardzo zakłamują wyniki więc warto robić w miejscach gdzie laboratorium jest od razu. W takich prywatnych punktach probówki często są przewożone więc wyniki mogę być fałszywe.
tak mi sie wlasnie wydaje, ze moze tak byc. Mam nadzieje, ze lux med przeklamal tylko te, bo tutaj robie wszystkie badania na wszystko.
 
reklama
Do góry