reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Trzymamy kciuki!

Rany też bym chciała już być u lekarza, najchętniej raz w tygodniu mieć usg8-)
Dzisiaj mam znowu jeden z tych dni gdzie nie czują się ciążowo:unsure: nic nie czuje i martwię się że coś jest nie tak :hmm:
ja dzisiaj tez jakoś nieciążowo ...szkoda ,że ciąża jeszcze taka mloda bo bym pojechała do pracy i ktoś by mi zrobił szybkie usg

@Lovi23 , daj znac po wizycie


@Kara88, no faktycznie te Cybexy to kosmos
 
A ja dziewczyny znowu w szpitalu z krwawieniem. Od rana czułam się bardzo dobrze, zupełnie się tego nie spodziewałam. Jedyne co dziś zrobiłam, to włożyłam brudne ubrania do pralki, oproznilam zmywarkę i ugotowałam obiad (nawet go nie dokończyłam), więc nic forsownego. Resztę dnia przeleżałam w łóżku, bo miałam zalecenia, żeby dużo wypoczywać. Na USG wyszedł kolejny krwiak, tym razem większy niż poprzednio. Pocieszające jest to, że ten stary się wchłania ;) Z dzieckiem wszystko dobrze
 
reklama
A ja dziewczyny znowu w szpitalu z krwawieniem. Od rana czułam się bardzo dobrze, zupełnie się tego nie spodziewałam. Jedyne co dziś zrobiłam, to włożyłam brudne ubrania do pralki, oproznilam zmywarkę i ugotowałam obiad (nawet go nie dokończyłam), więc nic forsownego. Resztę dnia przeleżałam w łóżku, bo miałam zalecenia, żeby dużo wypoczywać. Na USG wyszedł kolejny krwiak, tym razem większy niż poprzednio. Pocieszające jest to, że ten stary się wchłania ;) Z dzieckiem wszystko dobrze
Chyba taki twój urok że krwiaki będziesz mieć...biedna...ważne że z dzidzia wszystko ok[emoji847]
 
Do góry