reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Współczuję złego samopoczucia.

Miałam dziś krwotok, ale taki mega, ze skrzepami, więc byłam pewna że poronilam, ale jestem w szpitalu, zarodek żywy,8tc, tętno 160. Krwiak 5x3cm, poniżej pęcherzyka, dlatego nie straciłam. Trzymajcie za nas kciuki proszę.
Trzymaj się najważniejsze ze dzidziuś ok, będzie dobrze.
 
reklama
Kochane jeszcze ja dzisiaj miałam wizytę :D badania wszystkie ok, z fasolką też wszystko w porządku, ma całe 2,4cm :D następna wizyta dopiero za miesiąc-13.03, a 07.03 prenatalne :) współczuję wam tych mdłości i wymiotów, u mnie prawie zero objawów, w ogóle nie czuje się jakbym była w ciąży. Tylko bolą mnie wieczorami piersi, czuję się trochę zmęczona i strasznie bolą mnie plecy w części lędźwiowej :(
IMG_20190213_204333.jpg
 
@pumelova trzymam kciuki żeby wszystko było ok. Dużo leż, odpoczywaj i będzie dobrze.

A Wam dziewczyny gratuluję udanych wizyt i dzidziusiów. Ja mam pierwszą wizytę równo za tydzień. Nie mogę się doczekać.

Co do zaparć, to u mnie jogurt i chwilę później kawa. 5 minut i lecę na kibelek [emoji6]

Jeśli chodzi o mdłości, to że trzy razy mnie trochę zemdliło i to wszystko. Za to ciągle mnie brzuch jak na okres boli [emoji19]
 
Pumelova ogromny ten Twój krwiak. Całe szczęście, że z dzieckiem w porządku. Bądź dobrej myśli, trzymam kciuki za Was.
 
@pumelova Wyobrażam sobie Twoje przerażenie ale najważniejsze, że maluch cały i zdrowy [emoji4] 3mam za Was kciuki...
Ja niestety też leżę i chyba czekam na najgorsze chociaż jeszcze mam trochę nadziei. Byłam wczoraj na izbie z plamieniem, była też niewielka ilość krwi [emoji17] trafiłam na niezbyt miłą lekarka która zaleciła kontrolę u swojego lekarza za 7 dni bo ona teraz nie może stwierdzić czy ciąża prawidłowo się rozwija bo jest za wcześnie [emoji17] tydzień temu był sam pęcherzyk, wczoraj pecherzyk z pęcherzykiem żółtkowym... jestem z zawodu ratownikiem i zawsze to ja komuś pomagam a teraz jestem bezradna. Taka ironia losu. Żadnych zaleceń, nic, w sumie dała do zrozumienia, że co ma być to będzie... Leżę plackiem i czekam. Musiałam się wygadać. I czytam Was cały czas i cieszę się z każdej udanej Waszej wizyty[emoji4] Oby jak najmniej złych wieści!
 
reklama
Dziewczyny! Piękne te wasze bobasy! Zakochać się można! ❤️
@pumelova trzymam kciuki! Na pewno wszystko będzie dobrze :* wyobrażam sobie ile stresu miałaś..
Ja dołączam swój super sposób na zaparcia. Ja jak do tej pory miewam bardziej w druga stronę. Proponuje na czczo wypić trochę przegotowanej wody z miodem :) działa :)
 
Do góry