reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny dzięki za słowa otuchy no dni odliczam dziś 12 tydzień stuknal i jakoś poprawy nic a nic. Czasami mam ochotę zucic się na ziemie i wyć albo nożem żołądek wykroić żeby sobie ulżyć. Ale staram się panować nad sobą popłacze, pospie sobie czekam do wieczora i tak wkolko. Bardzo bym chciała cieszyć się ta ciąża i góry przenosić a tu nawet wyjść z domu ciężko. Jestem bardzo osłabiona ale nie od niejedzenia czy nawet wymiotów tylko od chorego jakby żołądka. Ale już mam nadzieje bliżej końca męki niż dalej i nic z tym nie zrobię jak trwam tak trwam.
 
Dziewczyny ja dziś tez mam masakrę co bym nie zjadła to mi nie dobrze :( rano tylko po serku waniliowym było ok i po zupce chińskiej :/(której nie powinnam jeść no ale) a potem już gorzej, niby mam na coś ochotę zjem tego trochę i znowu... teraz czekam na pizzę marzy mi się od tygodnia wiec liczę, że będzie po niej dobrze, a jak nie to się zastrzelę ;( także zaczynam rozumieć was, dobrze, że nie rzygam bo to dla mnie najgorsza rzecz :/
 
Współczuję złego samopoczucia.

Miałam dziś krwotok, ale taki mega, ze skrzepami, więc byłam pewna że poronilam, ale jestem w szpitalu, zarodek żywy,8tc, tętno 160. Krwiak 5x3cm, poniżej pęcherzyka, dlatego nie straciłam. Trzymajcie za nas kciuki proszę.
 
Współczuję złego samopoczucia.

Miałam dziś krwotok, ale taki mega, ze skrzepami, więc byłam pewna że poronilam, ale jestem w szpitalu, zarodek żywy,8tc, tętno 160. Krwiak 5x3cm, poniżej pęcherzyka, dlatego nie straciłam. Trzymajcie za nas kciuki proszę.
Będę trzymać z całych sił!!!
Oj to trochę ma ten krwiak...najważniejsze że pod dzidzia a nie nad!!!
Będzie dobrze[emoji8] dawaj znać co i jak...
 
Współczuję złego samopoczucia.

Miałam dziś krwotok, ale taki mega, ze skrzepami, więc byłam pewna że poronilam, ale jestem w szpitalu, zarodek żywy,8tc, tętno 160. Krwiak 5x3cm, poniżej pęcherzyka, dlatego nie straciłam. Trzymajcie za nas kciuki proszę.

Całym sercem jestem z Wami [emoji177]
 
reklama
Dziewczyny, czytam Was dzielnie. Nie odzywam się bo mnie już mdłości przeszły i czuję się w miarę dobrze. Wizyta w piątek więc czekam niecierpliwie. Plamien nie mam więc się bardzo cieszę (poprzednie 2 ciaze poronilam w ok.8tc). Jedyna oznaka to wrażliwe sutki. Gratuluję udanych wizyt.
@pumelova ściskam Cię mocno. Dacie radę!
 
Do góry