reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
U nas przedszkole to zło... raz ze nie chce chodzić dwa że bardzo choruje. Łapie wszystko z przedszkola. Mam nadzieje ze do wrzesnia sie to unormuje. Tez było zapalenie oskrzeli, uszu, jelitowka, angina... konca nie widac
Syn do żłobka chodził jak miał 2 lata i właśnie była choroba za choroba więc odpuscilismy po 6msc. A teraz od września chodzi do przedszkola i chyba 2 raz zachorował, także nie jest źle :)
 
Dzień dobry.
Wita się kolejna wrześniowa mama :)
Na razie wiemy z testu (nauczona doświadczenia po córce, nie biegnę do lekarza od razu po teście, idziemy do lekarza potwierdzić koło 7-8 tydzień :)
Jestem mamą 3.5 letniej Dominiki, która jest naszym wyczekanym, wystaranym ideałem na świecie i cholernie sie boję czy drugie dziecko bede umiała tak mocno pokochać jak ją :) na tą chwilę przeraża mnie powrót do pieluch, kolek, wstawania i nie spania nocami, chorób, ząbkowania, pilnowania gdy zaczyna chodzić by przypadkiem nie zjadło czegoś czego nie wolno... :)

Witaj:) gratulacje! :)
 
Idę jutro na drugą betę :) zobaczymy jaki przyrost będzie. Jak coś to chyba wcześniej zgłoszę się do tego lekarza niż 17.01 bo nie wytrzymam heh

Przy takiej wysokiej becie wcześniej moze cos zobaczysz ;) moze owu była już 17 go :) nic tylko sie cieszyc! Czekam na wiesci jaki przyrost.
Umówiłam się na wizytę na 18.01 :D teraz tylko uzbroić się w cierpliwość :)
Mam taki sam termin :D

Dziewczyny boli was brzuch? Ja chwilami mam taki skurcz brzucha jakby na okres, ale po chwili przechodzi.. Trochę się martwię..
Tak ma byc :) wszystko sie rozciąga i zmienia w srodku :) to normalne.
 
reklama
Hej dziewczyny to mój z dzisiaj wczorajszy był jaśniejszy :) cykle 28-31 ostatnia @ była 8 grudnia trwała 6 dni pierwszy test wykonany w 27dc dzisiaj 28 dc bardziej widoczna pozdrawiam :)
15465959692232136692240.jpg
 
Do góry