reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Uspokoiłam się. Dzięki Dziewczyny [emoji173]

Słuchajcie proszę Was o poradę. W lutym muszę zorganizować przyjaciółce wieczór panieński. Będziemy we dwie :) pomysłów miałam milion no aaaaaleeee zaszlam w ciążę [emoji16] w związku z tym zdecydowałam że pojedziemy do SPA. I co? Narzeczony kupił jej na wczorajsze urodziny PAKIET SPA. AAAAAA zabijcie mnie ale nie wiem co moge wymyślić. Planowałam coś ze sportem moze trening poldance no ale ja nie powinnam tego robić chyba że ona będzie korzystała a ja popatrzę. Degustacje wina i zwykła damska alkoholizacja też odpada [emoji16].
Że też musiał jej wykupić to spa [emoji21]!!!!

Spokojnie, myślę, że lekki trening jest zawsze wskazany, a na jednych zajęciach nie zrobisz nie wiadomo czego i nie wskoczysz na rurę tylko jakieś podstawy, które na pewno są bezpieczne :) Aczkolwiek właśnie na 1 zajęciach może nie być jakiegoś szału bo trzeba mieć silne ręce i nogi żeby się popisać :p A co koleżanka lubi?
 
reklama
A z książek zakupiłam "w oczekiwaniu na dziecko" i "najszczęśliwsze niemowlę w okolicy".
Następną wizytę mam 14 lutego i ciężko mi już bo chciałabym się przekonać czy z Okruszkiem wszystko dobrze.
 
To widzę, że jest nas już kilka z walentynkowymi wizytami :) ja nie mogę się doczekać, bo ostatnią wizytę miałam 17.01 :) ale z góry zakladam, że wszystko jest ok i nie chce z niczym panikować :)
 
@Mitsukurina a to masz wyzwanie, aczkolwiek ze SPA to też tak różnie w ciąży bo chyba nie wszystkie zabiegi w tym masaże są wskazane [emoji6]
A może jakaś fajna sesja zdjęciowa? A na degustacje zamiast win to może jakiś słodyczy (są chyba głównie czekoladowe takie atrakcje) lub jakiejs dobrej egzotycznej kuchni.
Nie wiem skąd jesteś ale może coś w Twoich okolicach jest szczególnego co może być fajną atrakcją [emoji4]
Albo tunel aerodynamiczny jeśli koleżanka lubi trochę adrenaliny a Ty możesz popatrzę i porobic fajne zdjecia [emoji2]
 
Ostatnia edycja:
@Moniczka oby wszystkie walentynki były z pukajacymi jak dzwon serduszkami [emoji4]
My wizytę mamy dopiero na 18:45 tego dnia. Nie mogę się doczekać, to będą dluuuugie dwa tygodnie
 
Ja u ginka wizytuje 12.02 a prenatalne mam 13.02 ...więc mam nadzieję że w walentynki bedziwmy się cieszyć hehe.
 
A może profesjonalny makijaż i właśnie sesja zdjęciowa. A jesteście we dwie czy organizujesz imprezę na dużo osób?
 
reklama
Do góry