reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Może zadam głupie pytanie ale zastanawiam się sporo jestem przeziębiona to czy jest sens iść na pobranie krwi? Stężenie się nie zmieni przez chorobę ale czy powinno się podczas przeziębienia (osłabienia organizmu) pobierać krew?
 
reklama
Może zadam głupie pytanie ale zastanawiam się sporo jestem przeziębiona to czy jest sens iść na pobranie krwi? Stężenie się nie zmieni przez chorobę ale czy powinno się podczas przeziębienia (osłabienia organizmu) pobierać krew?
Wydaje mi się, że chyba nie... przynajmniej ja bym się wstrzymala.
Ja też jestem przeziebiona, boli mnie gardło [emoji849]
 
Moje nawet choć wiem że mąż znów wyjeżdża w sobotę:( ogólnie uczucie ciągłego stresu w żołądku i nic więcej a jak u Ciebie?
U mnie nie liczac jakis mega gazów, mam wrazenie ze jakbym szpilka sie ukłula to powietrze ze mnie zejdzie :p to spokojnie. Brzuch czasem poboli jak na @, lewy cycek boli :p
 
Może zadam głupie pytanie ale zastanawiam się sporo jestem przeziębiona to czy jest sens iść na pobranie krwi? Stężenie się nie zmieni przez chorobę ale czy powinno się podczas przeziębienia (osłabienia organizmu) pobierać krew?

Hmmm nie mam pojęcia. Nigdy nie bylam w takiej sytuacji. A co Internety pisza ?
 
Trochę mnie nie bylo, ale córka pochłania 100% mojego czasu :) ma bąbel 5 miesiecy... ogólnie to jestem przerażona tym co mnie czeka przy tak małej różnicy wiek

Gratulacje dla wszystkich przyszłych mam!
 
Trochę mnie nie bylo, ale córka pochłania 100% mojego czasu :) ma bąbel 5 miesiecy... ogólnie to jestem przerażona tym co mnie czeka przy tak małej różnicy wiek

Gratulacje dla wszystkich przyszłych mam!
5 miesięcy ma córeczka? :)
Moja skończyła rok i cały czas zastanawiam się jak to ogarnę [emoji13]
 
reklama
Do góry