reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja znowu caly ostatni tydzień mialam straszne mdłości, wyczulony węch + mega obolałe piersi. A od 3 dni jakoś tak stopniowo wszystkiego mniej, piersi prawie nie bolą, jem normalnie, nawet narzeczonego perfumy mnie juz nie wkurzaja. Czuje sie zupełnie jakbym nie byla w ciazy. Az trochę panikuje, wolałam jak jednak wtedy w jakiś sposób czułam dzidzie.
 
reklama
@Lovi23 ale ci zazdroszczę, mnie najbardziej męczą mdłości w ciągu dnia jak za długo nic nie zjem no i wieczorem..
@dory mi lekarz przepisał duphaston tak w razie czego, ponieważ 1 ciąże poroniłam w 6tc
 
Dziewczyny, a powiedzcie, proszę, czemu i po co bierzecie ten Duphaston? Bo nie słyszałam nigdy wcześniej. Każda kobieta w ciąży to bierze/powinna brać?
U mnie też tak w razie czego, bo pierwsza ciaza zakończyła się porodem przedwczesnym w 24tc , chyba ma dobrze na szyjke wplywac [emoji848]
 
Po prostu trochę podtrzymuje ciążę na początku jak coś złego się dzieje np krwiaki, plamienia, albo gdy prędzej doszło do poronienia:) Duphaston to po prostu progesteron
 
A gdzie tam późno:) może już serduszko będzie widać;) jak się idzie wcześniej to nie potrzebny stres jest hehe...to pewnie cię wypyta co i jak i w razie w da Duphaston lub luteinę( to to samo).
No to jutro czekamy na wieści!!!
 
reklama
Ja po poronieniu pół roku temu. Sama poprosiłam lekarza o jakieś wsparcie. Powiedział że później przejdziemy na luteinę ale narazie duphaston. Nie wiem czemu tak, oczywiście nie pomyślałam żeby zapytać w gabinecie... :p
 
Do góry