reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Pierwsza ciąża bliźniaki cesarka, druga ciąża cesarka i teraz już musi być cięcie, ale ja rodzic SN nigdy nie chciałam także oby wytrwać trzecie cięcie

a moze napiszesz kilka swoich odczuc po cesarce-jak w praktyce goi sie rana, ciezko sie pozbierac po cesarce do normalnego funkcjonowania-bardzo boli? ciezko wstac? jak dlugo w oraktyce czuc ten bol?

Ja mam dwa terminu na cesarke albo 27.08 albo 30.09-brak wskazan, cesarka z wyboru :)

Dzieki wielkie!
 
reklama
a moze napiszesz kilka swoich odczuc po cesarce-jak w praktyce goi sie rana, ciezko sie pozbierac po cesarce do normalnego funkcjonowania-bardzo boli? ciezko wstac? jak dlugo w oraktyce czuc ten bol?

Ja mam dwa terminu na cesarke albo 27.08 albo 30.09-brak wskazan, cesarka z wyboru :)

Dzieki wielkie!
Przy bliźniakach pierwsza cesarka luzik ciężko wstać ale da się radę na drugi dzień już byłam ubrana w dres i karmilam z nogami podwinietymi na łóżku drugie cięcie z wyboru ciężej wstałam ale bolało bardzo ale tylko dlatego że już mi się tam zbierała ropa od tego gronkowca dopiero w domu wszystko pękło i zaczęło bokiem wylatywac wtedy poczułam ulgę mimo że rana była także wszystko znosnie kobieta silna jest, gdyby nie zrobilo mi się ujście dostała bym zapalenia otrzewnej a wtedy byłoby kiepsko
 
Nie mam ale podpinam się pid pytanie o RĘCZNIKI Z LIDLa


A kupiłam DoppleHertz Activ Mama i chwilę zastanawiałam się czy to NA PEWNO SIĘ ŁYKA
 
My z mężem przez ojców tak byliśmy zmuszani i mam 36 lat i do dziś traumę pomijam że w okresie dojrzewania zaburzenia odżywiania przez to.

Mnie na szczęście nie zmuszali w dzieciństwie. A byłam strasznym niejadkiem. Jadłam tylko suchy chleb z masłem i solą. I dobrze, że mnie nie przymuszali bo w 5 klasie jak dostałam okresu to i wilczego apetytu. Brałam kanapek na każda przerwę a obiady jadłam duże jak tata:)

I oczywiście przytyłam. Byłam nawet 3 rozmiary grubsza w gimnazjum niż później na studiach. Ale tez samo zleciało bo nigdy nie byłam na diecie dłużej niż 2 dni:p taki mam silny charakter
 
Oj to przeboje mialas.... A co z kamieniem po cc ? Jak mi przystawia to poleci cos? czy butla go nakarmia? boje się czy głodny nie będzie bo może nie być pokarmu tak od razu :/ jakie masz doświadczenia w tej kwestii?
Po CC może trochę później pojawić się pokarm niż po porodzie SN. Poczytaj trochę na stronie Hafija, żebyś wiedziała mniej więcej chociaż co i jak. Dobra też książka Po prostu piersią Marty Karpieni. Powinni ci pomóc dziecko przystawić do piersi nawet po CC. Na dokarmianie MM musisz wyrazić zgodę, ale wiadomo, jak to w szpitalach jest..
a moze napiszesz kilka swoich odczuc po cesarce-jak w praktyce goi sie rana, ciezko sie pozbierac po cesarce do normalnego funkcjonowania-bardzo boli? ciezko wstac? jak dlugo w oraktyce czuc ten bol?

Ja mam dwa terminu na cesarke albo 27.08 albo 30.09-brak wskazan, cesarka z wyboru :)

Dzieki wielkie!
Wiadomo, że każda kobieta inna - inaczej odczuwa się ból, inaczej goi się rana. Pamiętajmy, że jest to jednak operacja z przecinaniem powłok brzusznych i ból jest nieunikniony. Wiadomo, że w szpitalu dają leki p/bólowe, ale tak, jak po każdej operacji, człowiek musi dojść do siebie.
Dziewczyny a orientujecie sie jakie są koszty tych wszystkich szczepień?
Jakich szczepień? :p
Nie mam ale podpinam się pid pytanie o RĘCZNIKI Z LIDLa


A kupiłam DoppleHertz Activ Mama i chwilę zastanawiałam się czy to NA PEWNO SIĘ ŁYKA
Ja biorę, ale te premium :D jakoś idzie
 
reklama
Dziewczyny, a to konto w Rossmanie to zaklada sie na stronie? Trzeba miec aplikacje? Mam Rossmana niedaleko to pewnie tam bede pieluchy i inne kremiki kupowac.
 
Do góry