reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Jako wrześniowa mama z 2013 r. gratuluje Wam Dziewczyny serdecznie! :) Miałam nadzieję, że do Was dołączę ale się nie udało.

Życzę Wam spokojnych ciąż i chłodnego lata! Wiele radości przed Wami :)

Powodzenia!!!
 
reklama
My byliśmy sami w domu,ja ogólnie średnio obchodzę Sylwestra.nie chciałam właśnie wciąż odmawiać alkoholu.W lampke do wina wlałam sobie czerwony sok i udawałam ze piję pyszne wino;) Ja wizytę u lekarza mam jutro rano:) chyba dziś nie usnę;)

Powiem Wam ze trudno jest ukryc ciążę, bo w tym okresie co chwile ktoś startuje z flaszką.Tez nie chcialam nikomu mówić póki nie uslysze bicia serca mojego maleństwa,ale się nie dało.
 
Ja mialam rodzinie powiedziec dopiero jk na urlop do Polski zjade (w lutym) ale nie wytrzymalam i powiedzialam dzisiaj mamie i tacie. Za bardzo mnie meczylo...

Moj za to bardzo na mnie wkurzony... bo umowa byla przecidz inna...
 
Dziewczyny, ja już po wizycie:) Lekarz wstępnie stawia na datę porodu 2 września.

Wrażenia niesamowite, tym bardziej, że ..byc może będą bliźniaki!!! Matko boska,jak to usłyszalam, to aż mi się słabo zrobiło. Jedno jajo jest z zarodkiem i wszytsko jest już ok, ale jest też drugie, nic więcej lekarz nie chciał mi powiedziec,bo 1 jest pewne, a drugie nie. Byc moze nie ma tam zarodka i jajo samo się wchłonie....

mam milion mysli na minutę,a kolejna wizyta dopiero w nastepną środę!
 
ja na wizyte troche poczekam. pierwsze usg w irlandii wykonuja dopiero w 12 tyg ciazy.

naszczescie w lutym lece do Polski takze napewno tam sie udam na usg bo nie wytrzymam tyle w niepewnosci. musze wiedziec co sie z bobo dzieje
 
Kochane gratuluję potwierdzenia dzidziusia.... Anulka trzymam kciuki za pozytywne wieści...
Ja wizytę mam 24 stycznia....
 
Witajcie dziewczyny :) dopisuję się do Was - dzisiaj moj 30 dzień cyklu, a od trzech dni wychodzą dwie krechy. Z kalendarza internetowego wynika, że termin będzie w przedziale 6-10 września. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:)
 
Ja dzis robiłam bete i jest wynik 103,16!!!!!!!!! W poniedzialek lece powtorzyc czy rosnie, a pozniej do lekarza!!!!!!!!!!!
An_ulka blizniaki?????????hehehehe łocie kurde ale super!:-)
 
reklama
Do góry