reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

reklama
ccaroline - ja byłam i idę kolejny raz w styczniu , lekarz sprawdzi wszystko , czyli to o czym piszesz przede wszystkim , a jeśli chodzi o ćwiczenia , to ja dostałam skierowanie do rehabilitanta który pokazał mi bardzo proste ćwiczenia . Może ma jakieś napięcie mięśniowe .. choć ja się nie znam .. Ale powiem Ci ze jak się ćwiczy z maluszkiem bardzo szybko widać efekty.:tak: No i u mnie ( synek ma asymetrie ) widzę że bardzo pomaga basen

Anaklim - mój wyciąga jęzor i smakuje wodę .. na basenie jest to samo:-D
 
aniach - napisze prosz cos wiecej, co neurolog powiedzial na to ze Julka nie podnosi glowki??? Wlasnie zdalam sobie sprawe, ze moja mala tez nie bardzo chce glowke podnosic...wogole to nie lubi lezec na brzuszku. Kurcze, juz sie martwie:baffled:
 
Hej pediatra własnie podejrzewa napiecie miesniowe, wizyta dopiero 15 stycznia a ja przecież pogłabym już cwiczyć z synkiem. Czy mogę w jakiś sposób robić ćwiczenia i jakie? aby mu nie zaszkodzić a pomóc czy lepiej czekać na konsultacje z lekarzem? Co do dzwigania główki to gdy Dawidek lerzy na brzuszku bardzo ładnie podnosi główkę, jest silny ale skolei podnoszony za rączki nie dzwiga jej. Jak jest u was? Pozdrawiamy i Wszystkim życzymy wesołych i pogodnych świąt :)

Poniżej link :D

BoboVita - Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa
 
brown.kate- Julcia poprostu nie ma sily aby podnosic glowke bo za malo pije mleka. A neurolog dał nam skierowanie do szpitala aby porobic wszytkie dokładne badania:tak::tak:
ccaroline85- u mnie wlasnie jest odwrotnie. Julka nie chce wcale lezec na brzuszku ani podnosic glowki, ale za to jak lezy na pleckach i chwyce ja za raczki to probuje ja dzwigac:tak:
 
caroline - ja bym nie robiła nic na własną rękę , chyba lepiej poczekać na wizyte .

Brown. kate - a próbowałaś trzymać na brzuszku na kolanach ?
 
ccaroline - Sasha dźwiga główkę podciągany za rączki, ale jest dwa tyg starszy od Dawidka, może to kwestia wieku? Na jakiej podstawie lekarz podejrzewa napięcie? Bo jeśli tylko na podstawie braku przyciągania główki to moim zdaniem trochę za mało. Nie martw się na zapas, nie rób nic na własną rękę. Poczekaj na konsultację.
 
Jak wasze dzieciaczki reagują na lusterka ? Bo mój synek przesówa się na macie w jego kierunku trzyma łapkami i wylizuje dzidzie w lustrze .. mówie wam kupa śmiechu
 
reklama
:-) U Olusi a nie było kłopotu z pempuszkiem natomiast strasznie ulewa ma już 3 miesiące a musze go przeibierac z 20 razy dzinnie
 
Do góry