reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

reklama
Aniach- mój juz odkrył na macie lusterko i to mu się najbardziej podoba guga do niego hehe:-D:-D:-D
m4r1ka- 20 razy dziennie go przebierasz /?? to ci strasznie ulewa ja bym z tym do lekarza waliła bo to chyba za często :tak::tak:Kurcze naprawde często :happy:
 
Moja Patrysia to poprostu straszny len i wygodnicka:wściekła/y:, to dlatego nie chce podnosic glowki jak lezy na brzuszku. Ostatnio kladlam ja na chwilke i machalam przed nia grzechotkami i wtedy okazalo sie ze jak chce to bardzo ladnie podnosi glowke. To moja wina, bo za rzadko kladlam ja na brzuszku i nie nauczyla sie tak lezec, nie jest przyzwyczajona. W kazdym razie na razie jestem spokojniesza o nia i zaczne ja tak klasc coraz czesciej i na dluzej. Na kolanach lezy ale tez chwilke bo zaraz nudzi ja patrzenie w podloge....;-) Starsza cora tez nie lubila lezec na brzuszku:-(

m4r1ka- moja Martyna tez miala duze problemy z ulewaniem...Chlustala i potrafila zwrucic wszystko co zjadla. Na szczescie bardzo dobrze przybierala na wadze, wiec lekarz stwierdzil ze nie ma sie czym przejmowac bo powinna z tego wyrosnac. Faktycznie jej to przeszlo, gdy tylko zaczelam wprowadzac jej nowe , stale (tj nie w plynie:-)) jedzonko. Lepiej isc do lekarza chocby tak dla swietego spokoju, moze to nic takiego, ale lepiej sprawdzic.

Moja Malutka nie odkryla jeszcze lusterka:blink:.
 
Hej wszystkim mamusiom po świętach, a jeszcze w Starym roczku :)
Na jakiej podstawie lekarz podejrzewa napięcie? Bo jeśli tylko na podstawie braku przyciągania główki to moim zdaniem trochę za mało. .
Lekarz podejrzewa napięcie na podstawię zaciśniętych piąstek, i gdy pediatra położyła go na brzuszku strasznie wymachiwał nóżkami jakby miał czworakować :D i mocno główkę unosił do góry. Dała skierowanie aby ocenił to specjalista, konsultacja nie zaszkodzi :)

Dodałam zdjęcie synka :) duży z niego chłopak. Zaczyna chwytać zabawki :) ale główki nadal nie chce dzwigać, poczekamy :) Pozdrawiamy serdecznie
 
reklama
Do góry