reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

witam po przerwie miałam problemik z kompem :-)

Gosieńka- niemartw sie tylko ciesz bo nocke przesypiasz :-):-):-) Maleństwo widocznie najada sie w dzień i starcza ....JA musze wstawać 2 razy w nocy :happy: do karmienia ..Jest dobrze i się nie martw:-):-):-)
Anaklim- mój Adaś też wierzga przy kompaniu normalnie odpycha mi sie łokciami od wanienki heheh jestem cała mokra ale nie tylko od wody zdarza mu się na mnie nalać hihihiihi:-):-)tej fontanny to już nie można wtedy powstrzymać hihihi:-D:-D:-D
 
reklama
Anaklim - mój też , narazie jest tak jak u Ciebie chlapanie nogami :-D:-D

Gosieńka - kobieto Ty się ciesz .. jak ładnie je i dobrze przybiera niech spi . Ciesz się że mozesz się wyspać . Mój synek czasem potrafi przespać do 6 rano bez jedzonka .. oj jak ja się wtedy cieszę /
 
Gosieńka - każde dziecko ustala sobie własny rytm dnia i śpi tyle, ile potrzebuje i kiedy potrzebuje. Moja Ania przez 2 tygodnie nie dość, że nie chciała wcale spać w dzień, to jeszcze w nocy i tak budziła się kilka razy na jedzonko i nie mogła potem zasnąć. I też się trochę martwiłam, ale jej przeszło i teraz śpi już więcej ;-) A jak twoja mała ładnie przybiera, to wszystko ok. A do tego masz szczęście, że akurat nie śpi w dzień a śpi w nocy.

Moja Ania jeszcze nieśmiało pluska nóżkami w wanience i jeszcze nie chlapie :-) Ale za to wczoraj też byłam mokra po kąpieli i to nie przez córę, tylko przez własną niezdarność - wylałam na siebie pół wanienki wody. :-D:-D
 
Moja Julka też zaczela chlapac nozkami przy kapieli:-):-):tak:
Gosienka- wszystko jest ok. Jeśli dobrze przybiera na wadze to znaczy ze nie potrzebuje jedzonka w nocy:tak::tak:
 
Szymek dziś chyba pomylił sobie wanienke z basenem .. podłoga troszkę była mokra.. no i na basenie wystawia jęzora i smakuje sobiie wode , w wanience zaczyna robic to samo:tak:
 
Hej, po wizycie u pediatry dostalismy skierowanie do neurologa, synek często zaciska piąstki i gdy leży na brzuszku za mocno odchyla główkę do tyłu i się pręży. Czy któraś z was była z maleństwem u tego specjalisty? Podobno napięcie mięsniowe to nic strasznego wystarczą ćwiczenia, ale przestraszyłam się jak to mamusia. Wizytę mamy dopiero 15 stycznia. Pozdrawiamy
 
reklama
Do góry