reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

aniam 5? ja sobie 3 nie wyobrazam a co mowic o 5 ;)...a ostatnio w rozmowach w toku pokazywali rodzine gdzie kobieta urodzila 16 dzieci! polowe z tego w domu...ciekawe dlaczego heh...po ktoryms to juz pyk pyk i urodzone :)
 
reklama
Kinga-oglądałam te rozmowy w toku niezłe były,i to samo se pomyślałam że te porody to u niej były expresowe:-D:-D

mi 2 starczy więcej narazie nie planuje hihi
 
Kinga- nie wyovrazam sobie byc 16 razy w ciąży:szok:

Kate- bo to zawsze tak jest, ze facet chce miec syna, ale jak sie coreczka urodzi to swiata poza nia nie widzi:-D
 
aniach ja tez sobie nie wyobrazam ani 16 razy ani wiecej niz 2 ;) zreszta co do tamtej kobiety przez 24 lata albo w ciazy albo w pologu...istny koszmar...aaaa i dziekuje bardzo za zaproszenie :)

welonka mi tez dwojka wystarczy....w ogole uwazam ze nie sztuka jest miec nie wiadomo ile dzieci, bo to to kazdy moze sobie sprawic...
 
A wiecie ze my z Adamem chcielismy miec 2 dziewczynki, zawsze mi sie marzyly takie 2 siostrzyczki... ale teraz b sie ciesze ze mam jednak chlopca, mam swojego malego mezczyzne - to moj maly rycerzyk hehe:-)

Kate - masz racje, tak naprawde to jak sie dziecko widzi juz na USG to juz jest milosc od pierwszego wejrzenia i plec nie jest wcale wazna :tak:
 
Kinga- masz racje nastukać to każdy umie tyle tylko że puzniej tym dzieciom trza byt zapewnić a nie biede klepać:sorry::sorry:
Aniach- masz racje facet chce mieć synka a jak się nam pierwsza córka urodziła to świata po za nią nie widzi ..Typowa córeczka tatusia..
 
Karina - sama mówiłaś że Gabi uwielbia byc z A.. a teraz Ty masz swojego syneczka mamusi :)..

U nas też miała byc córeczka a teraz sobie nie wyobrażam żeby to nie był Szymek tylko córka
 
reklama
eeehh no co jet dziewczyny, tylko ja się pisze na trzeciego bobaska:-D (oczywiście za kilka lat:-p żeby nie było;-))

nie ważne chłopak, czy dziewczynka- kocha się tak samo mocno:)

mój P. chciał mieć drugiego synka, a urodziła się ola:) i chodzi teraz dumny jak paw, bo ma trzy dziewczyny w domu:-p
 
Do góry