reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

Dziewczyny ja dzis podalam Tobiaszkowi pierwszy raz probiotyk - BioGaia - na te kupki i powiem Wam ze doczyttalam tez ze one sa wskazane przy kolkach i jestem w szoku bo moj synek wieczorami zawsze jest niespokojny, lekko marudzi a dzis nic - spokoj, dziecko lezy sobie zrelaksowane i wcale mnie nie wola.
 
reklama
karinko - super! oby tak dalej:) ja będąc jeszcze w ciązy z julią też myślałam, że dość szybko wrócę do pracy, ale jak tylko mała sie urodziła i spojrzałam w te jej cudne oczka, wiedziałam że z powrotu nici:-p ale nie żaluje:):) na pracę mamy jeszcze czas, w końcu całe życie przed nami:):)

aniam- ja też nie jestem za żłobkami:no: szczególnie jeżeli chodzi o takie kilkumiesięczne maluszki... no ale rozumiem, że niektóre kobiety wyjścia nie mają i muszę przysatć na takie rozwiazanie... kurcze, mamy szczescie nie:)

duża_dzieczynka - gratulacje! dobrze, że malutka miewa sie już lepiej:tak:

a powracając do planowanie płci- ja tez patrzylam na tą metodę tak przez palce:-p no gdzies tam po cichu liczyłam, że może sie uda, ale... urodzila sie cudowna, kochana i śliczna dziewczynka, którą kocham ponad wszystko:) znajomi mojego szwgra po drugiej córeczce też zaczeli wg tej metody strarać się o synka i co... maja pięc córek:-p
 
ja tak jak ewa, patrzylam przez palce na planowanie plci, ale gdzies tam nadzieja byla. jednak teraz ciesze sie ze to druga dziewczynka;-)
 
Ewa - 5 córek ... łooo boże .... nie to że córek tylko jakoś nie wyobrażam sobie piątki dzieciaczków :-D

Karina - dobrze ze pomaga !!
 
reklama
chłopczyk czy dziewczynka to nie ma znaczenia. urodzi się takie maleństwo spojrzysz na nie i masz w nosie że np chciałaś syna a jest córcia.tak było u nas. na początku P. bardzo chciał syna,jak to facet, a teraz nie wyobraża sobie żeby Asi nie było, świata poza nią nie widzi i chwali sie nią wszystkim znajomym:-D:-D:-D
 
Do góry