reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

U mnie sprawdzają się Huggies, chciałam wypróbować Pampers, ale mały dostał uczulenie i poza tym szybko przemiękały.


Wybieracie szczepionki skojarzeniowe czy normalne??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj Martuska- bardzo mloda mamusia z Ciebie, pisz jak dajesz sobie rade i fajnie, ze dolaczylas zawsze bedzie Ci razniej, forum uzaleznia, ale bardzo pomaga!!!

co do husteczek- ja caly czas do tej pory uzywalam pampersa, bo mialam zapas i sa jak dla mnie bardzo dobre.......ostatnio sprobowalam dzidziusia, bo od kogos dostalam i nie jestem z nich zadowolona- ja dla mnie za suche, na bank ich nie kupie sama;

teraz chce kupic i wyprobowac pieluszki Huggies, ciekawe jak sie sprawdza te wieksze, bo mialam tez te najmniejsze jedna paczuszke na poczatku, ale cos za male byly, jakies dziwne, pampersy byly akurat;

gagunia- dobrze, ze juz po wszystkim....dla mamy ciezki do zniesienia taki placz z bolu u dziecka, co??
 
gagunia- dobrze, że juz jestescie po:tak:

Martuśka90- witaj wśród wrześniówek:-) Co do szczepionek to ja podawałam 5w1:tak:

Ja uzywam Haggiesy i Pampersy, na zmianę, ale Haggiesy są bardziej sztywne, więc wolę Pampersy:tak:
 
chciałam wypróbować Pampers, ale mały dostał uczulenie i poza tym szybko przemiękały.

moja starsza córeczka również miała na nie uczulenie, ale nie od samego początku- dopiero jak pampers wprowadził ta niebieską wkładkę zapachową.

Wybieracie szczepionki skojarzeniowe czy normalne??

zdecydowanie skojarzone:tak: ale ten temat przerabiałyśmy już wiele razy. ja, po konsultacji z lekarką zdecydowałam sie na 5 w 1 plus żółtaczka oddzielnie.
 
My siedzimy w pampersach. Chusteczki kupuje cien sensitive z lidla, clkiem fajne sa. Maja nawet znaczek oko testu i jest ich 80 w paczce. Teraz kupilam bubchena i te juz takie fajowe nie sa i zapach dziwny jak dla mnie.
 
ja tez uwazam, ze chusteczki haggies sa do kitu, strasznie twarde, jak papier, natomiast wole ich pieluchy od papmersow, zwlaszcza te wieksze Pampersy sa do niczego, nam wszystko przelatywalo, rano zawsze cale lozeczko bylo mokre.
 
Narazie mieszkamy u mamy, ona mi bardzo pomaga i jakoś sobie radzimy.

tampeza
to tak jak u mnie. Po pampasach mały był cały mokry.

A po chusteczkach z pampersa wyskoczyło uczulenie
 
reklama
Martyska witaj!

gagunia no to wczesniej chyba ja bylam najmlodsza hehe jeszcze 22 lata ale w grudniu skoncze 23 wiec ty w takim razie mlodsza o rok tak? tyle ze moja wrzesniowka to juz drugie teraz... :D heh :)

co do pampersow...ja uzywam pampersa, tylko happy probowalam, ktora sa beznadziejne do kwadratu...jedno sikniecie i wszystko mokre...co do huggisow to osobiscie nie probowalam...moja siostra testowala i tez nie byla specjalnie zadowolona...ja juz nie kupowalam...a chusteczki to johnsona uzywam i jest ok....
 
Do góry