reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

aniach ja już testowałam HUGGISA i się rozczarowałam bo są jak mokry papier toaletowy, sztywne i jak się wyciągają to potrafią się przerwać.
ja używam NIVEA Sensitive i dla mnie są super bo nie perfumowane, fajnie wszystko zbierają
matylda - mam dokladnie identyczne doswiadczenia z chusteczkami huggisa, pieluszki zreszta tez sa do bani, twarde takie jakies, mala miala brzuszek caly poobcierany :baffled: pol paczki wyrzucilam i przeszlam na pampersy :tak:
 
reklama
Mam 18 lat, uczę się w szkole zaocznej. od 2 sierpnia mam męża Łukasza, chodziliśmy ze sobą 2 i pół roku zanim nie zaszłam w ciążę.

I to chyba wszystko, ale jak chcecie coś wiedzieć więcej to po prostu zapytajcie :-)
 
Martuśka - to teraz chyba Ty jestes tu najmlodsza wrzesnioweczka :-) bo pewnie do tej pory bylam ja (22 lata), chociaz w sumie to nie wiem ;-)
 
martuśka- witaj!!!! zapraszamy na inne wątki:tak:

co do chusteczek huggiesa- podzielam wasze zdanie, są do niczego. natomiast pieluchy huggiesa jak dla mnie są ok, a nawet bardzo ok:tak:
 
chusteczki huggies ujdą w ostatecznym tłoku .. choć miałam gorsze .. raz mi teściowa nabyła takie z jedynką, bo poprosiłam ją o inne których nie mogła znaleźć, śmierdziały jak krem dla starych bab ( wiecie co mam na myśli ?) A pieluchy huggies dla mnie lepsze niż pampersy tak jak i dla Ewy :)
 
Ale się rozpisałyście dziewczyny hihu:-D
Witam wszystkie nowe :-D:-D:-D:-D
Cemelija-co to za praca?Coś mi się nie chce wierzyć że w tydzień tysiaka można zarobić ..To nie jest ściema jakaś???

A my jutro na szczepienie walimy :tak::tak::tak:
 
U nas podobnie jak u Ewy - pieluchy Huggies sie sprawdzaja.
Potem mam zamiar przejsc jednak na pampki, pamietam ze dla starszego dziecka wolalam zdecydowanie pampersy bo tak nie przeciekaly. A chusteczki Huggies tez sa moim zdaniem do bani.

Ja tez jestem ciekawa co to za praca moze byc - czyzby internetowa akwizycja hehe.:-D
 
reklama
heh, pewnie klikanie w jakies banery ;-) my z Zuzia juz po szczepieniach, ale sie wyplakala mala :-:)-( malo mi serducho nie peklo :-( kolejne chyba juz doustnie...
 
Do góry