reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

reklama
Gagunia - Tak, tak sasiadko:-)
Musimy sie kiedys na spacerek umowic:-)

Karina - ale super :-D:-D ja bardzo chetnie, musimy sie kiedys zgadac :happy: w ktorej czesci tarchomina mieszkasz? Ja niedaleko piotra i pawla, jakies 200 m wlasciwie :happy:

aniam - ale przesliczny ten Twoj maly!!! Ile ma wlosow, szok !!! :szok: piekny :-) a czemu robilas mu USG? jakie wskazanie bylo? aaa, i dzieki za info dzis, musze sie kiedys wybrac, ale moze w drugiej polowie listopada, maz juz wtedy w poniedzialki bedzie pracowal z domu, to ja uciekne z rana na godzinke :-D:-D moze razem sie kiedys wybierzemy ? :happy:
 
Jak wy macie super z tymi spotkaniami!:blink:

Marta- ja miałam husteczki z Pampersa, z Happy i z Dzidziusia, teraz używam Johnsons-a, więc jak narazie testuje:tak: ale Huggies-a jeszcze nie próbowałam;-)
 
gagunia - w enelu gdzie chodze zlecają profilaktycznie USG ciemiączkowe i brzuszka , neorologa i badanie moczu ( niedługo będę łąpała he he) , a co do ciuszków to pewnie , wkońcu już raz razem byłyśmy nawet o tym nie wiedząc :-D:-D
 
gagunia - w enelu gdzie chodze zlecają profilaktycznie USG ciemiączkowe i brzuszka , neorologa i badanie moczu ( niedługo będę łąpała he he) , a co do ciuszków to pewnie , wkońcu już raz razem byłyśmy nawet o tym nie wiedząc :-D:-D

aniam - ja tez bede niedlugo lapala siuski, ale pewnie w woreczek, mam nadzieje ;-)
a z ciuszkami to niezle wyszlo wtedy :-D

karina - to gdzies w okolicy pasleckiej, tak? i gdzie tam chodzisz na spacerki? :happy:

Martuska90 - witaj wsrod wrzesnioweczek :-)
 
reklama
martuska witaj :-)

aniach ja już testowałam HUGGISA i się rozczarowałam bo są jak mokry papier toaletowy, sztywne i jak się wyciągają to potrafią się przerwać.
ja używam NIVEA Sensitive i dla mnie są super bo nie perfumowane, fajnie wszystko zbierają
 
Do góry