reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

Madziula - a co się zmieniło między 3 a 5 miesiącem?? Bo wtedy nastąpił spadek...Nie spadek, ale wolniejszy wzrost :) Ale wzrost imponujący :tak::tak::rofl2:
 
reklama
kasia z- no wlasnie ma 2 skrajne przypadki.
jakis miesiac temu mielismy wlasnie problem z mlekiem bo mu ne odpowiadalo robil zielone kupki i nie chcial jesc. potrafil w dzien nie jesc nawrt 10 godz. teraz jest juz lepiej bo je w dzien co 3 godz(max 120ml) dodatkowo inne posilki. ostatnio tez nie chce jesc ale staram mu sie przez sen dac jak sie budzi albo jak juz zasypia. wg mnie powinno byc lepiej z waga a jest gorzej. moze za malo czasu jeszcze uplynelo odkad zaczal normalnie jesc
 
madziula - tak, to może być to....Oliwier jest tuż pod 25 centylem, nie jest chyba tak najgorzej....:sorry2: Bliżej mu do 25 niż 10 :-):tak: Myślę, że powinnaś obserwować, może to spisywanie nie byłoby złym pomysłem?? Wtedy dokładnie będziesz wiedzieć ile zjada. Za miesiąc zważ małego i zobaczysz co i jak :happy: I je co 3 godziny?? To ile razy?? Moja Maja je 150ml cztery, czasami pięć razy dziennie. Do tego pół słoiczka owoców lub jakiegoś dania. Majka nie lubi pić :dry: Kombinuję co jej może smakować, dziś na topie jest herbatka malinowa z HIPPa
 
Madziula a jak się skończyło z mlekiem? Jak teraz zaczął jeść lepiej, to potrzebuje trochę czasu, żeby nadgonić. Tak jak piszesz :tak:
 
kkasiulka- je tak co 3-4 godz. zalezy czy chce. czasem zje 80 a czasem 120. ale dziecko 5 mies powinno zjadac o wiele wiecej zwlaszccza przy jego wzroscie. do tego tez pol sloiczka jakiegos obiadku i czasem wieczorem robie mu kaszke tak 60-90 ml ale ostatnio nie chce jej wogule ruszyc. acha i ostatnio-od jakiegos tygodnia- dosypuje mu kaszki do mleka. z jedzeniem zawsze mamy jakies problemy:-(
 
kasia z- nikt mi nie chciał przepisac innego mleka na recepte bo dziecko jest zdrowe!!! dawalam mu NAN przez jakies 1,5 m-ca ale on go nie chcial jesc. wkoncu sie wkurzylam i sama zmienilam mu na bebiko i dziecko calkiem inne. odrazu zaczelo jesc i robilo ladne żółte kupki.
 
madziula - może to przez ząbki nie chce jeść :tak::tak: mój też cos ostatnio dziwnie jadł ,ale juz sie poprawiło :tak: alemleka pije 210 co 4 godz , i cały słoiczek wtryni obiadku ,deserki też lubi ale kaszki nie zabardzo :-)
 
Maja tak kiepsko jadła jak miała źle dobrane mleko.....:baffled: No ale okazała się alergikiem i teraz je Nutramigen. Do tej pory nie wiadomo na co. Bo kupy dalej zielone, skóra się poprawia...
 
reklama
Do góry