reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

reklama
gagunia- Julka jest na antybiotykach. Wczoraj miała stan podgorączkowy więc dzisiaj rano poszłam do lelarza. Ma chore gardełko:-(

A jedna moja koleżnak zaszła w ciąże po 3 miesiacach od porodu:szok: Wyobrazacie sobie?
 
Kinga, Gagunia, Ewa jakie wy młode jesteście. Mój brat jest od was rok młodszy i mi się wciąż wydaje, ze to mój malutki braciszek.

Aniach, a czemu antybiotyk dostała, barzdo wspólczuje choroby.

[FONT=&quot]Ja w domu uzywam chusteczek suchych+letnia woda, na wyjście Nivea Sensitive i Huggies, tak było też z Zuzia, dopiero po pól roku przeszlam na Pampki. Teraz raz kupiłam pieluchy Rosman, wywaliłam cała paczkę – koszmar. [/FONT]
 
Ewa - prawie 50zł za paczke i jeszcze się wpatrywać czy jest gasienica ?... w niemieckich już w 2 są te boczki .. więcej pampka nie kupie ...porażka

Co wy już następne dzieci planujecie ?

Aniach - to koleżanka może mieć problemy bo jeszcze organizm nie doszedł do siebie po jednym dziecku ... oby ich oczywiście nie miała:tak:czemy tak Julce od razu antybiotyk dali nie można było jakoś od innych leków zacząć .. oj Ci nasi lekarze kochaja te antybiotyki
 
j-wole wiecej dac ale miec pewnosc

A wiecie że są dwa rodzaje rzeczy, które nie mogą być tanie?
Prezerwatywy i rzeczy dla dzieci (np. słoiczki) - tanie się gorzej sprzedają niż drogie, nawet jak jakość jest ta sama ;-):-)

Martuśka - może go boleć. Ja bym dała paracetamol :tak: A na udko mi polecali Altacet w żelu jak coś spuchnie. Ale u mnie nic się nie działo na razie.

Kinga - sleep and play są dla dzieci co się oduczają sikać chyba, w każdym razie są mniej chłonne niż zwykłe z założenia. Ja nie próbowałam..
 
Ida nie przesadzaj ze AZ taka stara jestes :) 50 chyba nie masz co? ;)

Aniach...czyzby kolezanka wierzyla w antykoncepcyjne dzialanie karmienia piersia? czy tak sobie zaplanowala?...kurcze no ja sobie nawet tego nie wyobrazam..zreszta ja juz w ogole nie planuje miec wiecej dzieci nigdy... :)
 
reklama
Kasia-z, a czemu antykoncepcja nie? Pytam bo mi tez lekarz odradza bo mam zóltaczke gilberta, ale nie wiem co w zamian, a mi tez raczej się dzieci więcej nie chce mieć, a jeśli to jak skończę doktorat.
[FONT=&quot]Kinga, taka stara nie jestem, ale prawie 10 lat starsza od brata, choć wśród moich znajomych jestem jedną z najmłodszych mam.
Byłam sama ze soba znowu u naszego lekarza i przy okazji przepisał antybiotyk na oko Matyldzie, bo ropieje niemiłosiernie i mowil coś o zabiegu przekłuwania oka. Zuzia miała w znieczuleniu miejscowym, a on mowi ze to sie raczje robi w znieczuleniu ogolnym, brzmi strasznie. :szok:
[/FONT]
 
Do góry