reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

mysle tak jak dziewczyny...bo tak to na wszystko mozna badac czy nie ma dziecko alergii...na siersc, mleko itp itd....z krwi jakbys chciala robic to i tak sa odplatne...NFZ nie refunduje tych badan, U mnie jeden alergen kosztuje 40zl. Na skorne to za wczesniej dopiero po 3 roku zycia sie robi.... :)
 
reklama
dziewczyny juz sie dowiedzialam i napisze jakby to komus bylo potrzebne kiedys- u mnie czyli we wroclawiu znalazlam fajne laboratorium i przychodnie, mozna zrobic testy od 1-5 alergenow za 59 zl (wiecej sie nie pytalam). Chyba jej zrobie bo od razu sprawdze mleko, pszenice, roztocza, psa i cos jeszcze. :)
 
dziewczyny juz sie dowiedzialam i napisze jakby to komus bylo potrzebne kiedys- u mnie czyli we wroclawiu znalazlam fajne laboratorium i przychodnie, mozna zrobic testy od 1-5 alergenow za 59 zl (wiecej sie nie pytalam). Chyba jej zrobie bo od razu sprawdze mleko, pszenice, roztocza, psa i cos jeszcze. :)

rób jak chcesz choć jak dla mnie szkoda kuć dziecko , ale to oczywiści moje zdanie , alergie takie jak na sierść widać dośc szybko . Moja kuzynka kilka godzin po zaraz kaszłała i miała czerwone oczy , katar ..
Oczywiście to tylko moje zdanie a kazdy robi jak uważa :)
 
Słuchajcie mam problem od jakiegoś czasu moja Niunia nie daje sobie umyć główki w pozycji półleżącej a na siedząco tak jak chce ją nachylić do wanienki tak jak była kąpana za maluszka z główką to jest krzyk.O co chodzi??
 
Moja też nie chce w pozycji półleżącej myć główki tylko woli siedzieć w wannie więc myjemy na siedząco szamponem który nie szczypie w oczy bo woda zawsze jakoś się dostanie do oczek przy spłukiwaniu - próbowaliśmy z rondem ale ściągnęła szybciej niż ja jej założyłam. Więc nie robimy nic na siłę ona się bawi podczas mycia główki i jest zadowolona. Pozdrawiam
 
Na moim zdjeciu masz adres stronki wejdz tam wkjej fote , nie dawaj zadnych dodatków ( bo tam sa jakies gwiazdki i inne cuda ) i jak skończysz wszystko , to będzie link do wklejenia w podpis ( takie jak do suwaczków ) .
hhhmmm inaczej nie umiem
 
Nie zdarzyło się nam żeby wpadło coś do oczka podczas kąpieli, dlatego właśnie dziwi mnie zachowanie mojej córcia. Chyba pomyślę o tym rondzie kąpielowym bo myjąc na siedząco zawsze obawiam się że za dużo wpadnie jej do uszka wody.Dalej myję mydełkiem włoski ale chyba czas pomyśleć o szamponiku co polecacie??
 
reklama
Nie zdarzyło się nam żeby wpadło coś do oczka podczas kąpieli, dlatego właśnie dziwi mnie zachowanie mojej córcia. Chyba pomyślę o tym rondzie kąpielowym bo myjąc na siedząco zawsze obawiam się że za dużo wpadnie jej do uszka wody.Dalej myję mydełkiem włoski ale chyba czas pomyśleć o szamponiku co polecacie??

Do ucha chyba cięzko nalac wody , ja myję małemu głowę prysznicem i nigdy nie miało to miejsca , ja używam szamponu z bubchena i od poczatku takim myłam . Miałam tez szampon z linomagu , tez dobry. a czemu mydłem myłas ?
 
Do góry