reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

reklama
hej, mialam teraz w weekend wesele kuzyna, i w koncu sie porzadnie pobawilam przez cala noc bez malej! zabralismy ja na poprawiny, i o dziwo mnostwo osob do niej ciagle podchodzilo, muzyka grala a ona usmiechnieta! smialam sie ze porwali by mi dziecko, a ona nawet by nie plakala...
 
hania73- dobra robota, hehe:-D:-D my z druga córeczką też się "wstrzeliliśmy" prawie że w drugie urodziny pierwszej. pisze prawie że, bo dzieli ich jeden dzień:)
 
moja meza mówi ze dzieci to powinny sie rodzic w 9 miesiącu (czyli wrzesniu) a ze takiego samego dnia to juz tylko on wie jak zrobic i nie chce zdradzac patentu hi hi hi
 
hej co tam u waszych szkrabkow>? Majka od kilku dni wstaje mi w lozeczku. I potrafi naprawde dlugo stac... najgorsze jest to ze czasem wstaje w druga strone, i lize mi sciane!:szok:
Chcialam sie jeszcze zapytac, czy uzywacie niekapkow? jak tak to jakiej firmy, bo ja mam babyono i niebardzo jestem zadowolona, moze cos doradzicie?
 
reklama
Ja mam tez te niekapki NUBY ale srednio z nich jestem zadowolona - ten niekapek to raczej jest dosc kapek:baffled:
Ale jedyne prawdziwe niekapki maja twarde ustniki - ja mam takie Tchibo i Mothercare i jestem zadowolona z nich bardzo.
 
Do góry