reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

Jasiu przez jakiś czas przesypiał od 20-ej do 5-ej. ok. 18-ej jadł moje mlesio a przed spaniem kaszkę. Niestety od jakiś 2 tygodni budzi się ok. północy na jedzenie. czyżby przestał się najadać? zwiększyć ilość kaszki (robię na 150 ml)?
 
reklama
welonka12 wszystkiego naj dla twojego synusia z okazji 8-miomiesięcznicy:tak:
hania73 życzę z całego serduszka zdrówka dla twojego synka:tak:
 
jestesm kazdego dnia zwłaszcza ze młody powoli zaczyna opanowywac kontrole nad rączkami - jest troszke do tyłu ze sprawnoscią ale nadrobimy to :-)
 
Hania my tez trzymamy kciuki za Waszego synka, rehabilitacja dziala cuda, naprawde :)
Nasza Maja urodzila sie 13 wrzesnia, ciekawe czy ktoras z Waszych pociech tez?
Dodam jeszcze ze byla to 5,40 nad ranem :)

Przedwczoraj Majka wstala sama w lozeczku, a wczoraj dokonala tego kilka razy, jejku jak te dzieciaczki szybko rosna!

I mam do Was pytanie, dotyczace aspiratorow do nosa: czy ktos ma moze aspirator mechaniczny? czyli taki na baterie czy na prad, a nie na usta:p Bo chcialam kupic i sie zastanawiam... Mam fride, ale obawiam sie ze przez nia sie od malej zarazam za kazdym razem jak ma katar, i zaczelo mnie to irytowac...
 
A ja mam takie pytanie : słyszłam, że jak po szczepince na gruźlicę nie ma śladu to trzeba je powtórzyć. A w przychodni mi powiedzieli, że nie zrobią powtórnego, bo nie mają takiego zalecenia.
Jak to jest w Waszym przypadku?
 
kiedys na roczek dopiero sprawdzali blizne i wtedy jesli była potrzeba to szczepili powtórnie - teraz te szczepionki są inne wiec nie wiem na 100%
 
olena- dzięki za życzenia dla małego :-):-):-)
bergamotka- u nas w przychodni też tak muwia bo kolezanka sie pytała ,i tak to jest nic nie wiadomo :baffled::baffled:
panta- twoja juz wstaje?? :szok::szok:niezle mój dopiero nauczył sie raczkowac albo raczej biega ytak szybko raczkuje ihhihiih:-D:-D:-D oj te dzieci rosna w szybkim tepie anie się obejrzymy a będą pyskować ihihih :-D:-D:-D
 
Welonka Majka moja juz wstaje, dzisiaj to juz myk i stoi, ale co smieszne to jeszcze nie raczkuje! podnosi sie jak do raczkowania i giba sie, ale to wszystko. Za to czolga sie z predkoscia swiatla:)
 
reklama
hania73-witaj,fajnie sie twoje dzieciaczki porodziły:-Dwidze że masz też córke nastolatke ja też mam Patrycje w maju skończy 15 lat. jak jest u ciebie bo moja to bardzo mi pomaga a twoja?
 
Do góry