reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

brown.kate wiesz jak sie budzi w nocy co 2,3 godzinki, to pewnie dlatego tak ladnie spi w dzien:) ja karmilam piersia do 4,5 miesiaca i musialam przejsc na butle niestety, ale pod koniec mala mi wstawala w nocy 6 razy na jedzenie!! Mialam bardzo ubogi pokarm na koniec(a wszytsko przez diete, zeby dziecku skaza nie wychodzila), schudlam do 47kg i trafilam do szpitala :( nieciekawa historia... Ale jak przeszlam na butelke, to wcale Majka nie przesypiala calej nocy, jeszcze z miesiac budzila sie raz na jedzenie, i od jakiegos czasu spi juz cala noc.

A ja jestem ciekawa ile waza wasze kruszynki? Moja miesiac temu wazyla 8kg, teraz nie wiem...
 
reklama
witam my dzis na szczepieniu yiśmy na wzw i całkiem niezle mały to zniósł szybko sie uspokoił i jest ok....teraz mi troche miałczy ale mam nadzieję że to zybko minie :tak::tak:

A mój warzy 10 kg
 
a u nas ze zpaniem tragedia:-( w dzień mma coprawda 3 drzemki po pół godzinki, ale w nocy budzi mi się średnio co godzinę:zawstydzona/y: do cycusia:zawstydzona/y: jestem już wykończona. Tylko czasami zdaży jej się przespać 3 h pod rząd ale rzadko:-( Głodna napewno nie jest bo wcina w dzień już różne rzeczy ale te nocki mnie już wykańczają, ale dla mojego skarbeczka dam rade i wytrzymam:tak: Włłaśnie oglądała bajeczkę w tv na cbeebies i zasnęła:-D Siedzi juuż ładnie sama, ddupke podnosi do raczkowania, ale narazie to trzęsie się jak galaretka:-D i się denerwuje że nie może się przemieścić:tak: Za to w chodziku to wie co i gdzie można nabroić:tak::-D
 
mój młody w nocy śpi dosc dobrze mamy tylko jedną pobudke na butle - ruchowo jestesmy troszke do tyłu - dopiero zaczyna siadac
 
witaj Hania zazdroszczę spania w nocy ihihihhi:-D:-D:-D bo u nas to nie najlepiej a czasami to już się modlę żeby było juz rano :-D:-D:-D:-D
 
młody dostaje około 20 butle z kaszką i spi do 3-4 potem butla mleka i pobudka rano - w dzien jest róznie - dobrze spi tylko po rehabilitacji
 
reklama
maluszek urodził sie z niedotlenieniem i ma wzmozone napięcie mięsniowe - 3 tygodnie temu badanie USG wykazało małą torbiel w główce - mamy z tego powodu problem z rączkami - mały nie chwyta tak jak powinien , nie podpiera sie , nie trzyma butli, nie chce pełzac - nie próbuje czworakowac -raz ma dzien dobry raz zły - zalezy jak ta torbielka mu sie ustawi i czy jest ucisk
 
Do góry