reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

hehe ja tez nie wiedzialam, przypadkiem dzisiaj zobaczylam i przeczytalam co to, bo mnie zaciekawila ta kulka, a potem przeczytalam Twojego posta. Nie ma problemu :)
 
reklama
Hej, cos sie tu pusto zrobilo ostatnio ;)
Dziewczyny jestem ciekawa jak wasze pociechy gaworza? Majka to ostatnio zaczela poprostu wrzeszczec mama baba itd. I na dodatek strasznie piszczy. Glos to ona ma nie powiem... potezny!wczesniej normalnie sobie gadala, teraz w sumie tez ale z przewaga piskow, szczegolnie smieszne jest to na spacerach, bo ludzie az podskakuja jak kolo nas przechodza :p:p
 
hejka jak tu dawno nie byłam :-):-):-)

Adas juz powoli raczkuje i robi pa pa świadomie :-):-):-):-) a tak to u nas ok po za alergia oddechowa musze go inhalowac ,.....:eek:

Musze tu częściej zaglądać ,braku czasu ostatnio :baffled::baffled:

kate bush- żyjesz kochana???????????/
 
Uspokoilyscie mnie kochane.Mój Filip ani myśli o siedzeniu,zaczynam sie troche martwic ,ale w sumie od tygodnia jakiegos dopiero skumal o co chodzi w przewrotach z brzuszka i na plecki (rozkochal sie w tym bez pamięci),wiec mysle ze nadgoni.
 
witamy-jesteśmu tu nowe:-) Mam na imę Iza a moja córcia Kasia. Kasia urodziła się 01wrzesnia2008 , jest przekochanym dzieciątkiem:-) Od dwóch tygodni zaczęła sama siedzieć , a teraz przymierza się do raczkowania:-)
Najbardziej uwielbia bawić się piłeczką(turlam do niej, a ona jeszcze nieporadnie próbuje ją złapać) i uwielbia jak czytam jej wierszyki i wygłupiam się przy tym oraz jak jej śpiewam...
 
hej, moja corcia za to najbardziej lubi grajace "zabawki" , czy to prawdziwe czy nie - np telefon. Dalej cieszy ja zabawa w akuku. Zaczyna podnosic pupcie jakby chciala raczkowac, wiec to juz chyba niedlugo :) Tymczasem czolga sie po podlodze jak wyscigowka, wszystko wynajdzie, wszedzie dojdzie... Musze teraz miec oczy naokolo glowy ! Najgorsze jest to ze ona wprost uwielbia kabelki i kapcie, jak jakis piesek... jak ktos wejdzie do pokoju to zaczyna go gonic zeby rzucic sie z buzka na kapcie!

A co do gaworzenia, to na szczescie przeszly jej te wrzaski i piski - ufff juz mnie glowa bolala od tego :) Gada sobie tam cos po swojemu, pozdrawiam !
 
Widze ze nie tylko moja Ole interesuja bardzo kapcie:-D
Moja mała na razie sama tez nie siada, jesli sie ja posadzi to troche posiedzi;p
Zato uwielbia sie turlac, powoli tez pełza i zaczyna trzymac pupe w górze wiec niedlugo juz zacznie raczkować:-)
 
reklama
malgs- wierz kapcie i kable to najlepsza zabawka ihhhhhii:-D:-D:-D:-D

mój już raczkuje tak czekałam na to a teraz jast go pełno tylko się obruce a on już coś rojbruje uwielbia dvd bo stoi na dole a no i donice z kwiatem jak bo potrząsa to się śmieje że szok :-D:-D:-D
 
Do góry