reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki :)

mnie tak strasznie śmieszą baby w jakby nie było przyszpitalnej poradni gin-poł, wielki bulwers, ze dziewczyny po ktg bokiem wchodzą do lekarza, a reszta musi poczekać, ja tam nie miałam problemu posiedzieć, ksiażkę poczytać, choćby i 2h to miało trwać
 
reklama
Dziewczyny ale super mamy brzuchy :D
kaha91- hihi dziękuję :) myślę że też zależy od dnia raz większy raz mniejszy :p ale racja już najmniejszy nie jest a to moja pierwsza ciąża, na szczęście tylko 2,5kg na plusie więc niech se tak rośnie oby nie tyć za dużo hehehe
 
IMG_20150501_095650.jpg
jak nie robię sobie zdjęć to nie widzę róźnicy..ale on cały czas rośnie! :D grubol ze mnie będzie
 

Załączniki

  • IMG_20150501_095650.jpg
    IMG_20150501_095650.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 105
wow Kaha super masz brzusio! mój w sumie podobnej wielkości, ale też mi się wydaje, ze nic nie rośnie dopiero jak zakładam ciuchy to widzę ze w nic nieciążowego już się nie mieszczę
 
Ale super brzuszki juz macie! Mój przy waszych to taki mikrus... wszyscy mówią ze mały jak na 5 miesiac, prawie go nie widać, wiec nawet nie mam czym się pochwalić. Z drugiej strony tez widzę po ciuchach ze się nie dopinam, wiec lekko urósł ;-)
 
lady agnes proszę się tutaj pochwalić :) a nie mówić że nie ma czym bo juz na pewno coś jest :D a nawet ktoś :D
 
reklama
Kaha- super brzuszek okrąglutki! :-)
Lady Agnes- moja kuzynka jak była w ciąży, to do połowy 6 miesiąca była płaściutka, a później jej tak szybko brzuch urósł, że wszyscy w szoku byli! ;-)
 
Do góry